نیازهای علمی کشور با تولد دانشگاه آزاد اسلامی پاسخ داده شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام سیدمهدی قاضی زاده تجلیل کرد. دانشگاه آزاد 40 ساله شد اسلامی با حضور پرسنل، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان داستانی از قرآن کریم در مورد قوم بنی اسرائیل، این رویداد مهم را تبریک گفت: خداوند متعال بر قوم بنی اسرائیل برکت داد. آنها از سفره بی شمار بهشتی توزیع شدند. اما این افراد در مدت کوتاهی از پرستش خدای یگانه روی گردانده و دچار عذاب الهی شدند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال به همه اقوام و ملت ها نعمت های فراوانی عطا می کند، خاطرنشان کرد: اگر مردم در هر جامعه ای شکرگزار نعمت های خداوند باشند، خداوند به آنها روزی و لطف خود را عنایت می کند؛ در حالی که خداوند متعال به همه اقوام و ملت ها نعمت های فراوانی می بخشد. اما اگر ملت ها و ملت ها به نعمت ها کافر شوند و نعمت های الهی را از دست بدهند، مورد غضب و تأدیب الهی قرار می گیرند.

با تولد دانشگاه آزاد اسلامی نیازهای علمی کشور برطرف شد

خداوند متعال برکات عظیم انقلاب اسلامی را به ملت ایران داده است.

قاضی زاده گفت: امروز متوجه شده اند که اگر روزی طمع و ابرقدرت های این کشور دست به ناآرامی های داخلی بزنند و به انقلاب اسلامی حمله کنند، حتی حضور مستقیم آنها نیز مانع از رسیدن به اهداف الهی نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیازهای کشور را از نظر فکری تامین می کرد، تصریح کرد: آموزش و پرورش یکی از مهمترین نیازهای کشور با تولد اسلام به موقع پاسخ داده شد. دانشگاه.”

نماینده ولی فقیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان بوشهر یادآور شد: در آن زمان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با کمیت و کیفیت فعلی خود نمی توانستند پاسخگوی آموزش و پرورش با نسل مشتاق کسب علم و دانش باشند. اما در آن زمان دانشگاه آزاد اسلامی با درایت مسئولان کشور برای تقویت ساختار آموزشی و پاسخگویی هوشمندانه به نیازهای علمی تأسیس شد.

قاضی زاد با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه ریزی های اولیه خود برای تحقق نسل اول و دوم دانشگاه آزاد اسلامی سرآمد بوده است، تاکید می کند: امروز در آغاز چهلمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه به اوج بی سابقه ای رسیده است. نسل متخصصی که بتواند نیازهای آموزشی و پژوهشی کشور را تربیت کند و به طور کامل برآورده کند وجود ندارد و در برنامه های آتی خود با شناخت رسالت های اجتماعی، رسالت بزرگی را در تحقق آن برگزیده است. کار و حل مشکل دانشگاه کارآفرینی.

وی با تاکید بر اینکه موضوع محوری و نیاز به شناخت شرایط کشور نیاز جامعه امروزی است، تصریح کرد: این دغدغه در بین مدیران و عوامل مدیریتی دانشگاه ایجاد شده است و تحقق این امر مستلزم حمایت و هماهنگی دانشگاه است. اجزاء، یعنی اساتید، دانشجویان و کارکنان.»

نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: 40 ساله اما بالغ با تجربه ای که از این زمان به دست آمده است می توانیم مسیر تعالی و تحول را به نحو مطلوب و قابل قبولی طی کنیم.

انتهای پیام/4078/4062/