نمادهای شهری مشهد همزمان به مناسبت‌های دینی و ملی پرداخته است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محسن داوری گفت: امسال المان های شهری و اقدامات انجام شده برای زیباسازی شهر بسیار متفاوت است و زیرا جشن های عید فطر شامل مناسبت های مذهبی و همچنین هویت ملی است.

فرماندار مشهد تصریح کرد: در هر کاری نقاط ضعف و ضعفی وجود دارد، المان های امسال می توانست سلیقه های بیشتری را شامل شود تا جامعه مخاطبان بیشتری داشته باشد.

او تقریبا تهویه مطبوع این شهر در جریان نوروس افزود: مشهد از دیرباز در استقبال از بهار نسبت به سایر شهرها پیشتاز بوده و با تلاش شهرداری و آحاد مردم در بخش‌های مختلف، رضایت زیادی را بویژه در حوزه زیارتی ایجاد کرده است.

داوری درباره المان های شهری گفت: «اینها نیز خلاقیت های تعاملی هستند و مردم می توانند با آنها تعامل داشته باشند. رنگ پرچم کشورمان نیز در المان ها گنجانده شده است که ارزش زیادی دارد و در نهایت تکثیر آن نسبتا خوب است.

فرماندار مشهد تصریح کرد: طبق پیشگویی ها زائران و مسافران زیادی به مشهد مقدس سفر کردند و ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر به یاران امام رضا (ع) انجام دادیم.2) در این راستا، استانداری پایگاه خدمات مسافرتی را راه‌اندازی کرده است که متشکل از کمیته‌های متعددی است که در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کنند.