نقش کمیته های انقلاب در تامین امنیت کشور

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کمیته های انقلاب اسلامی نقش مهمی در امنیت کشور داشتند گفت: نقش برگشت ناپذیر کمیته های انقلاب اسلامی در حفظ دستاوردهای انقلاب برکسیت پنهان نیست. ”

به گزارش آوای البرز ، سردار “حسین اشتری” در سالگرد تأسیس کمیته های انقلاب اسلامی که در قالب کنفرانس های ویدئویی در سراسر کشور برگزار شد ، به روح شهدای انقلاب اسلامی سلام می کند ، وی گفت: “انقلاب اسلامی در ایران انفجار نوری که بر دولت اسلامی ، منطقه ما و جهان تأثیر می گذارد. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، جنبش های ضد سرکوب و عدالت محور تقویت شده و پایه های ظلم و ستم در جهان ، به ویژه در منطقه سست شد ، زیرا انقلاب اسلامی مردم را از بردگی آزاد کرد و به بردگی انسان خواری گرفت.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی روز به روز در حال رشد و رشد است ، گفت: “هر انقلابی در هر کشوری باید بیشترین سرمایه را برای حفظ آن داشته باشد ، زیرا موفقیت یک گام است ، اما ادامه آن از اهمیت بیشتری برخوردار است. “بسیاری از کشورها در این مسیر موفق نبودند ، بنابراین در ایران ، تحت هدایت امام راحل ، انقلاب تحت تأثیر عوامل زیادی موفق شد و ادامه یافت ، که مهمترین آنها رهبری و سایر بنیادها بود. مردم کار خود را انجام داده اند خوب اما آنها طی چهل و دو سال سخت کار کرده اند. “

سردار اشتری اظهار داشت: عامل ارزشمند دیگر در حفظ انقلاب نیاز به محافظت از متولدین انقلاب و دستاوردهای آن است که با پیروزی انقلاب ، به دستور حضرت امام (ره) شورای انقلاب اسلامی تشکیل شد. کمیته ها از مردم بودند و نقش عمده ای در موفقیت انقلاب داشتند. بسیاری از فرماندهان کمیته ها قبل از انقلاب در زندانهای امپریالیستی شکنجه شدند و در اوج انقلاب نقش اساسی در پیروزی آن داشتند.

فرمانده نیروی انتظامی در مورد نقش کمیته انقلاب اسلامی در مقابله با ضد حمله های انقلابی گفت: “البته با شروع جنگ ، آنها نیز نقشی اساسی در جنگ داشتند. لشکر طیبا نمونه بارز این نقش است و این نقش ها را نباید فراموش کرد.

وی با اشاره به انقلابی بودن کمیته های انقلاب اسلامی گفت: این روحیه از مکتب قرآن و از سخنان امام خمینی برگرفته شده و در قلب مساجد شکل گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: فرماندهان کمیته های انقلاب اسلامی ، در مرکز و استانها از افراد برجسته و شناخته شده ای بودند که همه آنها از قلب انقلاب برخاسته و با همه کاستی ها از دستاوردهای انقلاب دفاع کردند. .

فرمانده ناجا با پیروی از امام خمینی (ره) ، از ویژگی های فرماندهان شورای انقلاب اسلامی ، با اشاره به نگرش های جهادی و انقلابی ، گفت: این ویژگی ها نیز منجر به تلاش فراوان فرماندهان و مسئولان کمیته های انقلاب اسلامی شد. به دستاوردهای حیاتی انقلاب. نتایج باید به زبان هنر به تصویر کشیده شود و به نسل بعدی منتقل شود.

سردار اشتری گفت: دستاوردهای کمیته های انقلاب اسلامی که باید در موزه های انقلاب به نمایش درآید ، یکی از اقدامات مهمی است که باید جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه محتوای دستاوردهای کمیته های انقلاب اسلامی باید محتوای جالب تری را ارائه دهد ، اضافه کرد: “من از همه فرماندهان و پیشکسوتان شما می خواهم که در این امر کمک کنند تا اگر خدا بخواهد ما می توانیم مطالب جالب و مفیدی را جمع آوری کنیم. برای نسل بعدی

فرمانده نیروی انتظامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کمیته های انقلاب اسلامی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم نقش موثر کمیته ها را به ویژه در سرکوب غازهای منافقین و البته روحیه همه همکاران.

سردار حسین اشتری با اشاره به نقش م ofثر مجریان قانون در جامعه گفت: مأموریت ناجا با سایر سازمان ها متفاوت است زیرا ما یک سازمان مردم مدار هستیم که ارتباط بسیار خوبی با مردم برقرار می کنیم ، بنابراین با چالش ها و مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کنیم.

وی گفت: “کار نیروی پلیس یک کار پیچیده است ، و اگر ما امروز توفیق داریم ، یا اگر او از پیروزی های مورد تأیید فرمانده محترم همه نیروها استفاده کند و از چنین تعابیری از برده و نیروهایش استفاده کند ، پس این نیرو آنرا انجام داده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، فرمانده ناجا با اشاره به 8 سال مقاومت مقدس و تجربه ارزشمندی که از آن دوران به جا مانده است ، گفت: امروز نگرش جهادی و پیشرفت و فعالیت هایی که در کشور شاهد آن هستیم تأثیر امروز جوانی ، وقتی در آن روزها حتی یک روز را نمی بینند.

سردار حسین اشتری اظهار داشت: “وظیفه ما ترویج و تقویت نگرش دینی و انقلابی در بین بوروکرات ها است ، زیرا اگر نگرش انقلابی و ولایتی داشته باشیم می توانیم با کمترین امکانات کارهای بزرگی انجام دهیم و این روحیه را به روحیه جدید منتقل کنیم. نسل.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان در تاریخ 5 دسامبر 2009 ، گفت: “ما باید امنیت شهرها را بر مبنای امنیت شهر قرار دهیم” ، گفت: “در طول کمیته های انقلاب اسلامی ، کارهای زیادی در این زمینه انجام شده است. این مسئله باید تقویت شود. “به عبارت دیگر ، اگر ما بتوانیم مدل های دهه 60 را با امنیت داخلی ارائه دهیم ، قطعاً بر بسیاری از مشکلات غلبه خواهیم کرد.

سرانجام فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تلاشهای بسیار خوب نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات 1400 ، از حضور پرشور عزیزان در 22 مارس سال جاری در بهمن تقدیر و تشکر کرد و امیدوارم که این انتخابات در یک مکان امن برگزار شود جو با مشارکت حداکثری مردم.

در پایان این مراسم فرمانده نیروی انتظامی از خانواده های معظم شهدا ، سربازان و سربازان کمیته های انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

انتهای پیام