نقش موثر روابط عمومی سازمان منطقه آزادکیش درمعرفی ظرفیت ها و روند توسعه منطقه

آوای البرز از کیش می گوید ، امسال جعفر آهنگران در اولین روز سال جدید با همکاران اداره روابط عمومی و امور بین الملل دیدار کرد و به مشکلات کار در زمینه روابط عمومی اشاره کرد. : تعطیلاتی مانند ناروس شما را از کار و خانواده دور می کند.

وی اظهار داشت: برای حفظ تلاش همكاران در زمینه های مختلف روابط عمومی به عنوان سرمایه های ارزشمند اجتماعی و افزایش كارآیی سازمان ، ضروری است كه رویكرد جدیدی اتخاذ شود.

رئیس سازمان منطقه آزاد کیش در پاسخ به لزوم تبدیل ساختار سازمانهای منطقه آزاد به یک سازمان افقی اظهارنظر کرد: “در چنین سازمانهایی ، افراد در تصمیم گیری و سیاستگذاری مشارکت می کنند و تلاشهای هر یک از افراد به رشد کلی سازمان. “

وی با تأکید بر اینکه منابع انسانی و شرکای موجود در بخشهای مختلف سازمان منطقه آزاد کیش نقش ارزنده ای به عنوان سرمایه اجتماعی سازمان دارند ، از همکاران روابط عمومی خواست تا با اشراف به سمت نقش خود حرکت کرده و توجه جدی به توسعه یکپارچه و پایدار. کیش برای دستیابی به استراتژی های سازمان است.

مصطفی خانزادی ، معاون مهندسی عمران شورای عالی مناطق آزاد و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش ، همچنین در مورد عملکرد عالی دولت در مناطق آزاد و سرمایه گذاری های کلان انجام شده توسط بخش خصوصی در این مناطق فاز توسعه مناطق آزاد کشور و جزایر کیش از طریق وبینار با حضور رئیس جمهور راه اندازی شده و فاز سوم پروژه های توسعه و توسعه طی روزهای آینده انجام می شود.

خانزادی با اشاره به نقش موثر روابط عمومی در آگاهی بخشی به مردم در مورد روند توسعه در مناطق آزاد کشور ، گفت: “ارائه روابط جذاب و جذاب به مخاطبان با توانایی ایجاد ، هنر روابط عمومی است. جو امید. جامعه ، سرمایه گذاران و فعالان بخش مالی را به سرمایه گذاری در این بخشها تشویق کنید.

معاون عمرانی دبیرخانه منطقه آزاد با اشاره به شرایط دشوار کار در روابط عمومی برای انجام مراسم ها و مناسبت ها و کنفرانس های گاه به گاه در آب و هوای گرم و آرام کیش ، گفت:

مصطفی خانزادی با اشاره به لزوم توجه جدی به اطلاعات مربوط به فرآیندهای توسعه و اجرای پروژه های توسعه و پرهیز از شخص اصلی در گزارشگری ، اظهار داشت: باید تلاش کنیم رویکرد اطلاعات و نتایج کار را تغییر دهیم. به فعالیتهای بخش خصوصی و اقتصاددانان در مرکز توجه کنید.

سید علیراسا علوی رضوی ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، همچنین از تعامل مثبت شرکای روابط عمومی برای بهبود کیفیت کار این مدیریت و تلاش گسترده آن برای ثبت وقایع و اطلاعات دقیق و دقیق تقدیر کرد. . برقراری ارتباط موثر با سایر نهادها. م Instسسات گفتند: کارکنان روابط عمومی کارگران سخت کوشی هستند که با عشق و الهام در این منطقه دشوار و حساس کار می کنند.

وی با قدردانی از همکاری دلسوزانه رسانه ها با روابط عمومی ، اظهار داشت: “سال گذشته ، این سازمان از توانایی های خود برای توانمند سازی منابع انسانی ، ایجاد همكاران برای كار در مناطق خاص خود استفاده كرد و روابط و اطلاعات و اطلاعات روابط عمومی به طور قابل توجهی بهبود یافت. “بنابراین بسیاری از سازمان ها ، از جمله جمعه خیم کیش ، از رشد کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی سازمان قدردانی کردند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: باید فرهنگ سازمانی برای بهبود روند اطلاعات و جایگزینی نتایج فعالیت ها با یک فرهنگ مرکزی ارتقا یابد و این موارد نهادینه شود. مسئولان باید ارتباطات خود را با روابط عمومی افزایش دهند. آنها با ارائه اطلاعات کامل و به موقع در مورد روند اجرای فعالیت ها ، به ما کمک می کنند تا فعالیت ها را بهتر منعکس کنیم ، سطح اطلاعات مخاطبان را افزایش دهیم و کیفیت محصولات محتوایی را ارتقا دهیم.

علوی رسوی بابیان اینکه منابع انسانی با ارزش ترین سرمایه سازمان ، تجربه ، آموزش عالی و شرکای روابط عمومی وابسته به عنوان عوامل اساسی در بهبود عملکرد این مدیریت هستند ، گفت:

وی با اشاره به اینکه تجدیدنظر در چارت سازمانی روابط عمومی برای ارتقا the جایگاه این مدیریت انگیزه همکاران برای ارائه خدمات ارزنده را دوچندان می کند ، ابراز امیدواری در سال جدید و با تلاش همکاران سخت کوش در سازمان کرد. ، روابط عمومی و امور بین الملل برای ایجاد انگیزه و تلاش برای دستیابی به اهداف سازمانی.

48