نفرات برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا معرفی شدند + اسامی

مهربانو کریمی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر از کسب رتبه 21 شهرستانی 21 نفر از دانش آموزان مجتمع دخترانه سما بوشهر خبر داد. جشنواره فرهنگی و هنری آنها «فردا» شدند.


بیشتر بخوانید:

درخشش هنرجویان سما در جشنواره فرهنگی هنری بوشهر


وی افزود: بر اساس نتایج چهلمین جشنواره فرهنگی هنری بوشهر 21 دانش آموز این مجموعه در رشته های مختلف رتبه های اول و سوم را کسب کرده اند.

مدیر مجتمع دخترانه سما بوشر گفت: جشنواره فرهنگی هنری فردا در چهار مرحله مدرسه، شهرستان، استان و کشور برگزار می شود. رتبه های عالی. ” آنها شهر این جشنواره شدند.

کریمی یادآور شد: جشنواره فرهنگی هنری فردا در شش مرحله هنرهای آوازی، فیلم، هنرهای نمایشی، صنایع دستی و هنرهای تجسمی، آثار ادبی، رسانه و فضای مجازی برگزار می شود.

وی گفت: زینب ماهینی در بوشهر مقام اول، در نمایش عروسکی به مرحله استانی، در بوشهر مقام اول، سارین شاندبودی در رشته عکاسی به مرحله استانی و درشا محمدرضایی مقام اول را کسب کردند. روگان و زهرا تاج الدین در رشته مداد رنگی با کسب مقام اول در رشته مداد رنگی به مرحله استانی راه یافتند.

مدیر مجتمع دخترانه سما بوشهر گفت: فاطمه بهمقدم در مرحله استانی محد مقام اول را کسب کرد. نقاشی آبرنگ، طناس گل محمدی مقام دوم نقاشی آبرنگ و ریحانهچنان مقام سوم نقاشی آبرنگ را کسب کردند.

کریمی یادآور شد: پرنیا پوریاواری در رشته رنگ روغن جایزه دوم، نصران عبداللهی در قلم فلزی، دوم غزل خاخام در نقاشی با گواش و زهرا احمدی رتبه دوم را کسب کردند. در شهر بوشهر نقاشی با گواش و مداحی جهانگرد در رشته موسیقی مقام دوم را کسب کرد و سمیرا برادل در رشته داستانی مقام اول را کسب کرد و در داستان نویسی به مرحله استانی رسید.

وی تصریح کرد: مهسا احسانیان در رشته طراحی زغالی مقام اول، آیدا آزادپور در رشته سفال مقام سوم، روزن حیدری در رشته نقاشی دیجیتال مقام سوم و پارمیدا حاجیانی در رشته عکاسی مقام اول را کسب کردند. ملاله یوسف زی با کسب مقام دوم در نماد نگاری شهر بوشر به مرحله استانی راه یافت.

انتهای پیام/4078/4062/