نظارت پلیس بر بازار شب عید/استقرار پلیس امنیت اقتصادی در میدان میوه و تره بار

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس در حال رصد و رسیدگی دقیق به هرگونه فعالیت مجرمانه از جمله احتکار و سودجویی در بازار شب عید است.

سردار حسین رحیمی در گفت وگو با آوای البرزوی درباره رصد پلیس از بازار شب عید و رسیدگی به پرونده های مجرمانه از جمله احتکار، گران فروشی و قاچاق بیان کرد: پلیس امنیت مالی تهران بزرگ تمرکز ویژه ای بر احتکار و قاچاق کالا دارد. از چند هفته پیش شروع شد و ادامه دارد.

وی با بیان اینکه پلیس در تردد خودروهای تیراندازی نیز نظارت ویژه دارد، گفت: اخیراً چندین باند تیراندازی حامل کالای قاچاق و همچنین انبارهایی را که در آن کالاهای قاچاق را حمل می کردند، شناسایی و توقیف کرده ایم. دپو شد، متوجه شدیم و رسیدگی به خودروهای تیراندازی یکی از اولویت های پلیس امنیت مالی تهران بزرگ است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص رصد بازار شب عید و احتمال احتکار برخی اقلام اساسی در این ایام گفت: نظارت پلیس از مدت ها قبل بر روی میوه های شب عید، اقلام شب عید و کلاه ها تشدید شده است. یکی از واحدهای پلیس امنیت مالی در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران مستقر شده است تا با اقدامات مجرمانه و فرصت طلبانه اعم از احتکار و هرگونه مزاحمت در بازار برخورد کند.

رحیمی ادامه داد: استقرار و عملیات ماموران برای نظارت بر منطقه ادامه خواهد داشت و پلیس اجازه نمی دهد سودجویی در این ایام موجب آزار شهروندان شود.

انتهای پیام/