نصب ۵۱۴ تابلوی راهنما و هشداردهنده در مجموعه گردشگری شهدای خلیج فارس

به گفته شف ، فریدون رضوی کیا از قرار دادن علائم هشدار دهنده و هشدار دهنده در مجتمع فرهنگی گردشگری شهید خلیج فارس خبر می دهد: «گردشگری دریاچه شهید خلیج فارس یکی از محبوب ترین سایت های گردشگری شهری در تهران است که روزانه هزاران نفر را با توجه به استراتژیک خود جذب می کند محل. “یکی از گردشگران شهری ایرانی و خارجی است که گردشگران را راهنمایی می کند ، مسیرهای مجموعه را می خواند ، عامل امنیتی را افزایش می دهد ، علائم بهداشتی و هشدار دهنده را حفظ می کند و در دستور کار شهروندان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: مشاهدات میدانی توسط متخصصان ایمنی ، بهداشت و محیط زیست این شرکت نشان داده است که بسیاری از تخته های موجود در ساحل دریاچه پوسیده شده اند ، از طرف دیگر ، قسمت بزرگی از خط ساحلی دریاچه از سال 1392 (هنگام تأسیس دریاچه) در سال جاری هیچ نشانه هشدار دهنده ای وجود نداشته است. 5 میلیارد ریال اعتبار و فارسی و انگلیسی از منابع داخلی و مجتمع فرهنگی دریاچه شهید خلیج فارس تأسیس شده است.

رسوی کیا با اشاره به اینکه علائم هشدار دهنده و هشدار دهنده واسطه انتقال پیام هستند ، گفت: تجربه نشان می دهد که قرار دادن این علائم نقش مهمی در کاهش تصادفات به ویژه در مناطق شهری دارد.

مدیرعامل شرکت توسعه کارکنان شهرداری تهران گفت: تابلوهای تبلیغاتی واقع در دروازه های اصلی دریاچه شهید خلیج فارس (چیتگر) به روز شده و جایگزین شده اند. فاز دوم دریاچه در سال 1394 بود. به دلیل وسعت مجموعه ، نقشه های شماتیک دریاچه که همگی در سه ورودی مجزا مجتمع طراحی و نصب شده اند ، برای مسافران و شهروندان مراجعه کننده به مجتمع گردشگری فرهنگی دریاچه شهید خلیج فارس مناسب است.

وی با اشاره به نصب روشنایی در جاده ها ، فضاها و ساختمانهای مجتمع گردشگری فرهنگی شهدای خلیج فارس افزود: طبق اعلام شرکت توسعه کارکنان شهرداری تهران ، شرایط نوری این مجموعه آنقدر زیاد نبود که 244 پروژکتور و 5000 لامپ در 80 لامپ مصرف شد. درصد مجتمع های موجود در سیستم روشنایی.