نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج اساتید استان لرستان برگزار شد

به گزارش آوای البرز لرستان؛ علی نظری در اولین نشست هیأت فکری اساتید سال نو به ریاست دانشگاه لورن با بیان اینکه شعار امسال تلاش برای تحقق بخشیدن به واقعیت است، گفت: نقش علم و نقش آفرینی عملی در تقویت دانش مسائل مبتنی بر مسائل و کمک به نقش علمی و عملی کاهش راهکارهای نظام سیستمی جامعه است.

رئیس دانشگاه لورن افزود: در هر کجا که هستیم باید برای تحقق شعار امسال تلاش کنیم، هیچکدام از ما حق نداریم میانبرهایی برای تحقق شعار امسال ایجاد کنیم.

وی افزود: برای تحقق شعار امسال باید نظام مند و برنامه ریزی شده حرکت کنیم و برنامه ها بر اساس کار علمی و کارشناسی پیش برود.

رئیس سازمان پایگاه معلمان لرستان ادامه داد: هر اقدامی که در راستای شعار امسال انجام می دهیم باید بر اساس آگاهی و دانش روز باشد و از تصمیم گیری های هیجانی و عجولانه پرهیز کنیم.

نظری تاکید کرد: در حوزه های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنعت استانی و بخش های بشردوستانه باید برای تحقق کامل شعار امسال فعالیت هایی انجام شود.

وی گفت: یکی از بخشهای مهم تحقق شعار سال، تقویت نظام تولید است؛ تولیدی که منجر به ایجاد اشتغال شود، مبتنی بر دانش و دانش کامل است و نظام دانشگاهی وظیفه دارد در این امر به نظام تولید کمک کند. جهت.

سرپرست دانشگاه لرستان گفت: بیکاری مهم ترین معضل و چالش اقتصادی جامعه است. بنابراین باید با رویکردهای دانش بنیان، علمی و عملی در راستای نهادینه سازی تولیدات حرفه ای در جامعه تلاش کنیم.

نظری در پایان خاطرنشان کرد: در علوم انسانی و اجتماعی باید تلاش کنیم تا با رویکرد مسئله محور، نقش آفرینی علمی و عملی نظام دانشگاهی را ارتقا دهیم تا مشکلات را کاهش دهیم.

48