نتانیاهو: دیروز یکی از سخت‌ترین روزهای بعداز شروع جنگ را تجربه کردیم + فیلم و عکس

نتانیاهو: دیروز یکی از سخت‌ترین روزهای بعداز شروع جنگ را تجربه کردیم + فیلم و عکس

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات نیرو‌های مقاومت و و به هلاکت رسیدن حداقل ۲۴ نظامی گفت: ما برای نیروهایمان سوگوار هستیم و ارتش تحقیقاتی را دربارهٔ این فاجعه آغاز کرده تا درس‌های لازم را از آن بیاموزیم.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات نیرو‌های مقاومت و به هلاکت رسیدن حداقل ۲۴ نظامی گفت: ما برای نیروهایمان سوگوار هستیم و ارتش تحقیقاتی را دربارهٔ این فاجعه آغاز کرده تا درس‌های لازم را از آن بیاموزیم.

وی گفت: ما برای نیروهایمان سوگوار هستیم و ارتش تحقیقاتی را دربارهٔ این فاجعه آغاز کرده تا درس‌های لازم را از آن بیاموزیم.

به گزارش آنا، شب گذشته، تعدادی از نیروهای گردان ذخیره ۸۲۰۸ شامل پیاده نظام، مهندسی و زرهی برای تخریب تعدادی از ساختمان‌های مردم ‎خان یونس وارد منطقه شدند تا با تخریب ساختمان‌ها، شرایط برای انجام عملیات بعدی فراهم شود.

نیروهای اسرائیلی، شروع به کار گذاشتن مقادیر زیادی مواد منفجره در ۲ ساختمان می‌کنند غافل از اینکه، همه این اقدامات تحت رصد نیروهای حماس است.

بعد از کار گذاشتن مواد منفجره، حوالی ساعت ۴ بعدازظهر، یکی از نیروهای مقاومت فلسطینی، با آرپی جی به سمت تانکی که در محل استقرار داشت شلیک می‌کند که در نتیجه آن، دو افسر حاضر در تانک کشته شده و دو نفر دیگر مجروح می‌شوند.

در مرحله دوم، یک رزمنده دیگر با آر پی جی به یکی از ساختمان‌های بمب‌گذاری شده که ده‌ها نفر از نیروهای ارتش در آن بودند، شلیک کرده که موجب تخریب شدید ۲ ساختمان می‌شود.

تاکنون ارتش اسرائیل کشته شدن دستکم ۲۴ نفر را تایید کرده که تاکنون اسامی ۱۰ نفر مشخص شده و کار برای تشخیص هویت بقیه ادامه دارد.

واکنش‌های مقامات صهیونیستی را در زیر می‌خوانید:

هرتزوگ، رئیس رژیم اسرائیل در پیامی نوشت: امروز صبح سخت و دردناکی است؛ اما این جنگ آیندهٔ اسرائیل برای چند دههٔ آینده را تعیین می‌کند، تلفات لازمهٔ دستیابی به اهداف است.

بن‌گوویر، وزیر امنیت داخلی کابینه: صبح سخت و دردناکی‌ست… دل، شکسته است.

لاپید، رهبر جریان اپوزیسیون: صبحی سخت و غیرقابل تحمل با اخباری دردناک از کشته شدن ۲۱ نظامی اسرائیلی در غزه بود.

ارتش رژیم اسرائیل صبح امروز از کشته شدن ۲۴ نظامی دیگر خود در جنوب غزه خبر داد؛ در حالی که تل‌آویو باهدف تقلیل‌دادن تلفات، این آمار را ۳ بار دست‌کاری کرد، رسانه‌ها مدعی کشته‌های نظامی بیشتری در خان‌یونس شده و درگیری‌های دیروز را «بسیار سخت» توصیف کرده‌اند.

عکس‌ها و اسامی کشته شدگان نظامی رژیم صهیونیستی به زبان عبری توسط ارتش این رژیم منتشر شد:

 

نتانیاهو: دیروز یکی از سخت‌ترین روزهای بعداز شروع جنگ را تجربه کردیم + فیلم

نکته جالب توجه در این عکس این است که در یکی از آنها عکس‌ها تصویر یکی از افسران با ملاحظات امنیتی عکس شمع گذاشته شده است!

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.