نتانیاهو: بایدن در مورد سیاست‌های من اشتباه می‌کند

نتانیاهو: بایدن در مورد سیاست‌های من اشتباه می‌کند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به انتقادهای رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه «رویکرد نتانیاهو به‌جای کمک به اسرائیل به آن آسیب می‌زند»، گفت: بایدن در مورد سیاست‌های من اشتباه می‌کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، بنیامین نتانیاهو امروز یکشنبه در واکنش به سخنان بایدن در مورد سیاست‌های خود، گفت: من نمی‌دانم که منظور رئیس‌جمهور (بایدن) چیست اما اگر او منظورش این است که من سیاستی را پیش گرفتم که به ضرر اکثریت اسرائیل است و به منافع تل‌آویو آسیب می‌زند، در هر دو مورد اشتباه می‌کند.

نتانیاهو در گفتگو با نشریه پولیتیکو بیان کرد: این سیاست فقط شخص من نیست، این سیاستی است که توسط اکثر اسرائیلی‌ها مورد حمایت است. آنها از اقدامی که برای از بین بردن گردان‌های باقی مانده حماس انجام می‌دهیم، حمایت می‌کنند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی است: آنها می‌گویند زمانی که ما حماس را نابود کنیم، آخرین چیزی که باید انجام دهیم آوردن تشکیلات خودگردان به غزه است که به کودکانش تروریسم آموزش می‌دهد.

نتانیاهو همچنین با اشاره به افکار عمومی در سرزمین‌های اشغالی اضافه کرد که آنها همچنین از ایده او در مورد اینکه باید تلاش برای ایجاد یک دولت فلسطینی مسلح را نپذیرفت حمایت می‌نمایند. 

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پایان تصریح کرد: به همین دلیل است که سیاست من سیاست اکثر اسرائیلی‌ها است. اکثریت قریب به اتفاق مانند گذشته متحد هستند و آنها می‌دانند که چه چیزی برای اسرائیل خوب است و چه چیزی مهم است – و حق با آن‌هاست.

بایدن پیش از این گفته بود: رویکرد نتانیاهو در قبال جنگ غزه بیشتر به اسرائیل آسیب می‌زند تا کمک کند.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.