نباید روی جوانان تیم فشار ایجاد کنند/ کار کردن با شمسایی دلچسب و پر از چالش‌های خوب است

سالار آقاپور در گفتگو با آوای البرز

نباید به جوانان تیم فشار بیاورند/ کار با شمزایی لذت و چالش خوبی بوده است.

ملی پوش فوتسال نظر خود را درباره اردوی اخیر بیان کرد.

سالار آقاپور در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آوای البرز درباره وضعیت اردوی اخیر تیم ملی گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و در تمرینات پرفشار نیز موفق عمل کردیم. کارها خیلی خوب پیش می رود. با شمزی کار کنید? کار با او یک لذت و یک چالش خوب بوده است.

وی درباره انتظارات از تیم ملی در جام ملت‌ها گفت: تیم ملی ایران چه جوان باشد چه نباشد همیشه به دنبال قهرمانی است اما نباید فشاری روی تیم باشد تا جوانان تیم کار خود را انجام دهند و تجربه کافی برای قهرمانی جهان را کسب کنند.

آقاپور در مورد جوانان حاضر در تیم ملی گفت. جوانی در تیم ملی کاملا احساس می شود و همه می بینند که بازیکنان 17 یا 18 ساله با چه انگیزه ای تمرین می کنند. میانگین سنی تیم ملی واقعا پایین آمده است.

او اضافه کرد خدا را شکر تا این لحظه توانستم نظر کادر فنی را جلب کنم و به لیست شرکت کنندگان در مسابقات تایلند راه پیدا کنم و در بازی با سن اچ هم اگر گل زدم عملکرد فوق العاده ای بود. از بچه ها که منجر به گلزنی من شد. تمام تلاشم را می کنم تا در مسابقات تایلند عملکرد خوبی داشته باشم و جزو اعزامی های جام جهانی باشم. امیدواریم بتوانیم با بهترین نتایج پاسخگوی کادر فنی باشیم.

نویسنده: علی رضایی

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف