نام اصغر فرهادی در فهرستی خاص قرار گرفت

مجله انگلیسی “Far Out” در گزارشی گزارش داد که فیلمسازان و نوشته های آنها که فیلم های بدی نساخته اند موفقیت هایی کسب کرده اند و ممکن است یک شاهکار سینمایی متفاوت از کارگردان داشته باشند اما موفق نشدند. به فعالیتهای آنها ادامه دهید.

فیلم های “هوانورد” و “سکوت” این کارگردان 78 ساله شاید کمی طولانی و احساسی به نظر برسد اما اولین چیزی که در بین این کارگردانان به ذهن خطور می کند “مارتین اسکورسیزی” است. فیلم ها بد نیستند و سایر آثار او در لیست بهترین فیلم ها قرار دارند. اسکورسیزی در طول کار خود فیلم های مختلفی را تولید کرده است ، از “خیابان های خود در مرکز شهر” تا “جزیره شاتر” و کیفیت کاری که او با مخاطبان به اشتراک می گذارد دسته مشترک تمام ماجراهای سینمایی اوست.

“کریستوفر نولان” نه تنها به ساخت فیلم های موفق و مهیج ادامه می دهد ، بلکه پروژه های سینمایی خود را با بودجه ای کمتر از حد معمول و از قبل تعیین شده آماده می کند. به همین دلیل است که هر استودیوی فیلم سازی و تهیه کننده می خواهد با او کار کند. نولان یکی از بزرگترین کارگردانان خلاق همه زمان هاست که نیازهای علاقه مندان به سینما را به خوبی می داند و می داند چه چیزی آنها را در این لحظه خوشحال می کند.

اصغر فرهادی دو کارگردان بین المللی ایرانی برنده اسکار نویسنده-عکاسی است که آثار وی احساسات انسانی را عمیقا بررسی می کند و اگرچه در رادار همه دوستانش نیست اما بهترین مکان برای دیدن آثار وی “جدایی” است. رویکرد صادقانه و حساس فرهادی به بشریت تأثیرگذار و هنری است.

بونگ جون هو دیگر کارگردان آسیایی در این لیست است که سال گذشته با فیلم اسکار “فرشته” جایزه اسکار بهترین فیلم را بیشتر جلب کرد ، اما کارگردان کره ای قبل از سال 2020 نیز چندین فیلم کلاسیک تولید کرد. او آن را به فیلم “خاطرات” آورد. قتل »،« پارس و گاز نگرفتن سگ. جان هرت ، بازیگر بریتانیایی که در فیلم “برف شکن” با بونگ جون هو همبازی بود ، پیش از این او را به عنوان یکی از بزرگترین کارگردانانی که در مقابل دوربین قرار گرفته توصیف کرده است.

کوئنتین تارانتینو پس از تولید دهمین فیلم بلند سینمایی خود اعلام کرد در حال کناره گیری از دنیای سینما است و به کار خود در زمینه ادبیات یا نقد فیلم ادامه خواهد داد. تارانتینو پیش از نهمین فیلم خود فیلم های موفقی مانند “روزی روزگاری هالیوود” مانند “سگهای متولد شده” ، “داستان محبوب” ، “بیل را بکش” ، “حرامزاده های لعنتی” و “هشت نفرت انگیز” تولید کرد. “او سابقه سینمایی دارد.

برادران کوین ، یکی از بهترین فیلمنامه نویسان هالیوود ، “پیرمرد جایی ندارد” ، “فارگو” ، “بارتون فینک” و “کجای برادرت” را نوشتند. کارگردان فرانسوی-کانادایی دنیس ویلنوو و مارتین مک دونا و همچنین دو زن فیلمساز کلی ریکارد و گرتا گرویز دیگر کارگردانانی هستند که در لیست بد نیستند.

5858