نامه ضرغامی به وزیر بهداشت درباره واکسیناسیون

استالله سرقمی در نامه ای به وزیر بهداشت خواستار اولویت واکسیناسیون علیه میراث فرهنگی ، گردشگری ، صنعتگران و مشاغل شد.

به گزارش آوای البرز ، وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در توئیتی نوشت: «امروز در نامه ای به وزیر بهداشت درخواست کردم که ماموریت وزارت در واکسیناسیون عوامل در اولویت قرار گیرد.

من شخصاً اهمیت بهداشت را در تعاملات اجتماعی و نیاز به حمایت از این بخش مهم اقتصادی و خدماتی ، به ویژه گردشگری ، توضیح دادم.

“من از آنها به خاطر موافقت و دستور اجرایی آنها تشکر می کنم.”

وزارت بهداشت چهارشنبه گذشته (4 سپتامبر) در ماه اکتبر مشاغل جدید واکسیناسیون اولویت دار و هتلداران در لیست این مشاغل را اعلام کرد.

پس از آن ، معاون گردشگری به آوای البرز گفت: “وی در گفتگو با آقای رییس ، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ، تأیید کرد که همه فعالان و مشاغل ، از جمله هتلداران ، نمونه هایی از این مورد را دارند. این یک مورد جدید است گروهی که در اکتبر پس از ثبت هویت شغلی خود با تأیید وزارت صنایع دستی ، واکسیناسیون انجام می دهد.

در هفته های اخیر ، تعداد کمی از هتلداران در چند استان با استان ها همکاری کرده اند تا واکسن کووید را تزریق کنند ، اما هنوز طیف وسیعی از بچه های هتل ، رانندگان ، اکوتوریست ها ، صنعتگران ، راهنماهای موزه ، سایت های هنری و سایت ها وجود دارند. تاریخ تجارت: مشاغل به مدت 19 ماه از واکسن کرونا یا بسته بسته شده اند.

انتهای پیام