میز خدمت دادگستری در مسجد هادی آباد قزوین برگزار شد

میز خدمت قضایی در مسجد هادی آباد خزوین برگزار شد

در هفته قوه قضائیه میز خدمت با حضور رئیس کل دادگستری استان در مسجد چهارده مسعود(ع) منطقه هادی آباد خزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی آوای البرز از خوزستان؛ در مراسم بزرگداشت هفته قوه قضائیه مسئولان قضایی با برپایی میز خدمت در مسجد چهارده مسعود هادی آباد پاسخ دادند.

در این میز خدمت علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان، حجت الاسلام کریمی رئیس کل دادگستری قسوین، علی فولیان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کلانتری، معاونت شورای حل اختلاف، بهرامی و غازمی حضور داشتند. خسوین 2، 3 منطقه. او به سؤالات و نامه های مردم پاسخ می داد.

علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قسوین در میز خدمت گفت: مساجد به عنوان مراکز مهم مذهبی کاربردهای مختلفی برای کاهش آسیب های اجتماعی دارند و باید از این ظرفیت بیشتر استفاده کنیم.

وی افزود: حضور در کلیسا، اقامه نماز و شعائر دینی به تقویت معنویت در جامعه کمک می کند و افراد را از گناه و ارتکاب ظلم باز می دارد و در شرایط فعلی می توانیم از این مکان ها برای اهداف فرهنگی و اجتماعی استفاده کنیم.

123

شعبانی گفت: استقرار میز خدمت در کلیساها رویکرد فرهنگی خوبی است و امیدواریم زمینه رفع و تسریع مسائل را برای مدیران فراهم کند.

وی بیان کرد: به دلیل حضور مدیران قضایی در این میز خدمت، بر نیازها و سوالات مردم تمرکز کرده ایم و در حد توان نسبت به رفع موازین قانونی جدی هستیم.

حجت الاسلام خلج مسجد چهارده معصوم نیز با اشاره به برخی از مشکلات این منطقه گفت: حضور مدیران و مسئولان قضایی در مساجد و بین مردم باعث اعتماد سازی و ایجاد امید بیشتر می شود که امیدواریم این روند ادامه یابد. ادامه دارد.”

وی افزود: ساکنان هادی آباد دچار تخریب بافت، مشکلات حمل و نقل و ساخت و ساز، سرقت و اعتیاد هستند و برخی آسیب ها امنیت و آرامش مردم را بر هم می زند.

خلج همچنین از لزوم افزایش برنامه های فرهنگی در این مناطق گفت.

در ادامه به سوالات و درخواست های مردم از سوی رئیس کل دادگستری و ضابطین قضایی استان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/