میزبانی هندبال ایران از آسیایی‌ها بعد از ۱۷ سال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، پس از چند میزبانی موفق رویدادهای هندبال آسیا در چند سال اخیر و با توجه به رضایت فدراسیون هندبال آسیا از میزبانی کشورمان و همچنین رایزنی‌های علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال برای اخذ میزبانی رقابت‌های آسیایی هندبال، امروز فدراسیون هندبال آسیا (AHF) اعلام کرد ایران به عنوان میزبان دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا انتخاب شده است.

ایران پیش از این در سال ۲۰۰۶ میزبان این رقابت‌ها شده بود که با مقام قهرمانی تیم ملی هندبال نوجوانان کشورمان به پایان رسیده بود و حال پس از ۱۷ سال این میزبانی در دوره علیرضا پاکدل به دلیل اینکه رقابت‌های قهرمانی هندبال نوجوانان و بزرگسالان ساحلی آسیا در تهران و همچنین جام باشگاه‌های آسیا در اصفهان به صورت مطلوب برگزار شد، مجدداً میزبانی این رویداد بین المللی به ایران رسید.

قرار است دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا از ۴ تا ۱۳ شهریور ۱۴۰۳ به میزبانی کشور ایران برگزار شود.

این مسابقات در رده سنی ۲۰۰۶/۲۰۰۷ – ۱۳۸۴/۱۳۸۵ برگزار می‌شود و انتخابی مسابقات قهرمانی ۲۰۲۵ اسلوونی نیز هست.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.