میزبانی خیابان‌های تهران از کاروان «نسل حسینی»/ برپایی سوگواری امام حسین و آرزوی سلامتی برای بیماران کرونا

به گزارش آوای البرز ؛ با دهه اول ماه محرم و روزهای غم انگیز سید و سالار شهید ، کاروان نوحه ها مرکز “نسل حسینی” رسانه سازمان تبلیغات اسلامی مرکز آثار هنری بسیجی مرحله شهر تهران مراسم عزاداری در نقاط مختلف شهر برگزار و اجرا می شود.

تاکید رهبر انقلاب محدودیت هایی برای زنده نگه داشتن مراسم عزاداری حسینی و از سوی دیگر محدودیت های ناشی از انفجار ویروس مرکز عزاداری سیار داخلی کرونا از ابتدای محرم امسال به تهران منتقل شده و به نقاطی از شهر نقل مکان کرده است.

مرکز عزاداری “نسل حسینی” در خیابانهای اصلی تهران ، میدان فردوسی و میدان پارس 3 تهران واقع شده است. مکانهایی که ساکنان فقیر اجازه ندارند در مراسم شرکت کنند.

به عنوان بخشی از دسته عزاداری “نسل حسینی” ، همه همراهان ما که به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان بستری بودند و نتوانستند در دسته عزاداری شرکت کنند ، در نزدیک بیمارستان ها حضور خواهند داشت و آرزوی سلامتی می کنند. امشب در شب روز هشتم محرم این کاروان نزدیک است بیمارستان خدا برنامه را با بقیه کادر اجرا خواهد کرد رفتار با بیماران با عرض داوطلبانه تا امام حسین درود بر آنها.

اجرای ترانه های عاشورایی ، رزا تلاوت ، اشاره به تراژدی اهل بیت شعرخوانی آیینی یکی از رویدادهای ویژه این کاروان ماشینی است.

در زیر گزارش تصویری جنبش کاروان “نسل حسینی” آمده است:

فهرست مطالب

فهرست مطالب