موفقیتی که سریال «چیزهای عجیب» برای «متالیکا» به ارمغان آورد

“Master of Puppets” متالیکا پس از حضور در Stranger Things به رتبه 22 در 40 برتر بریتانیا رسید.

به گزارش آوای البرز به نقل از گاردین، پیش از این ترانه سرای کیت بوش (خواننده و ترانه سرای انگلیسی) با نام “Running Up That Hill” 37 سال پس از انتشار توانست در صدر جدول قرار بگیرد و حالا نوبت متالیکا برای سی و ششمین آنهاست.به دلیل قدرت فوق طبیعی سریال «چیزهای عجیب»، آهنگ قدیمی، این فرصت را پیدا کرد که برای اولین بار از سال 2008 در این نمودار ظاهر شود.

این درام که پس از «Squad Game» به دومین نمایش پربیننده نتفلیکس تبدیل شد، مخاطبان جهانی جدیدی را به آهنگ متالیکا آورد که بعداً به یکی از 50 آهنگ برتر تبدیل شد. Spotify» و 100 آهنگ برتر «Apple Music».

همچنین، این هفته، این آهنگ در رتبه 40 جدول 100 آهنگ برتر بیلبورد ایالات متحده قرار گرفت.

پس از استفاده از این آهنگ در Stranger Things، متالیکا در بیانیه ای اعلام کرد: برادران دافر (مت و راس دافر، دو برادر دوقلوی آمریکایی فعال در کارگردانی و نویسندگی) سریال «چیزهای عجیب» همیشه موسیقی داشته اند. سطح بالا؛ به همین دلیل است که ما نه تنها از اینکه قرار است از آهنگ «ارباب عروسک‌ها» در مجموعه «چیزهای عجیب» استفاده شود، هیجان‌زده هستیم، بلکه ایجاد چنین صحنه‌ای اساسی در اطراف قطعه برای ما بسیار مهم است. همه ما از دیدن نتیجه نهایی هیجان زده بودیم و وقتی این کار را انجام دادیم، کاملاً خوشحال بودیم.

در حالی که برخی از طرفداران قدیمی متالیکا نسبت به هجوم شنوندگان جدید گروه ابراز نگرانی کردند، متالیکا در TikTok نوشت: “در خانواده متالیکا جایی برای همه افراد وجود دارد، چه شما برای 40 ساعت یا 40 سال طرفدار باشید، همه ما. ما. از طریق موسیقی پیوند مشترکی داشته باشید.”

انتهای پیام/