موضوع روشنایی و سگ‌های ولگرد از جمله مهمترین مسایل بوستان است

    امام جمعه شهرقدس: یکی از مهمترین مشکلات پارک مشکل لامپ و مشکل سگ های ولگرد است.

امام حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار جماعت قدس در سخنان نماز عبادی سیاسی این هفته خود گفت: کمبودها و مشکلات زیادی در پارک های شهر وجود دارد که یکی از آنها مشکل روشنایی و سگ های ولگرد است. مهمترین مسائل.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از تهران؛ امام جمعه شهر قدس حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز سیاسی روز جمعه در سالروز ازدواج ملکوتی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) اظهار داشت: میانجی گری یا میانجی گری در ازدواج یکی از آنچه دستور داده می شود، ازدواج جوانان یک وظیفه همگانی است، جهاد تبیینی می تواند در این راستا کار کند.

وی گفت: به برکت امام رضا(ع) و همکاری مراکز خدمات رسان، پیگیری، کمیته امداد، سایر مسئولین و خیرین قدس قدس، 24 سری جهیزیه حاوی 17 قلم اقلام ضروری تهیه شد. نیازمندان

سخنران نماز جمعه شهرقدس بر ازدواج آسان، به موقع، آگاهانه و پایدار تاکید کرد و افزود: مسئولان باید نقش خود را در تحقق ازدواج آسان و فرزندآوری ایفا کنند و در این امر از جوانان حمایت کنند.

حجت الاسلام جوکر گفت: آمریکا غیر انسانی ترین رژیم جهان است، جمهوری اسلامی ایران بیش از 17 هزار شهید در مبارزه با تروریسم و ​​دشمنان تقدیم کرده است، آمریکا به دروغ خود را حافظ بشریت معرفی می کند. حقوق.

وی خاطرنشان کرد: پس از دو سال زمان تعطیلات تابستانی در موزلی باز می شود، امسال برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است و خانواده ها می توانند برای استفاده از دوره های آموزشی فرزندان خود را در مدارس، کلیساها و مراکز فرهنگی ثبت نام کنند.

امام جمعه شهرقدس ادامه داد: پایگاه انتقال خون پس از 3 سال مطالبه گری و پیگیری استاندار از محل اقامه نماز جمعه همه روزه آماده خدمت رسانی است.

وی افزود: حضور باندها، فروشندگان مواد مخدر و قانون شکنان یکی از دغدغه های مردم است و طی پیگیری های انجام شده 20 دستگاه موتورسیکلت پلیس در سطح شهر مستقر و چند معتاد متجاهر و سارق دستگیر شدند.

جوکر تصریح کرد: کمبودها و مشکلات زیادی در پارک های شهر وجود دارد که روشنایی و مشکل سگ های ولگرد یکی از مهم ترین مشکلات است. .

انتهای پیام/