موشکی حزب الله لبنان به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی

موشکی حزب الله لبنان به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی

حزب الله لبنان از هدف قرار گرفتن پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین توسط رزمندگان خود خبر داد.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، حزب الله لبنان با صدور بیانیه های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان این گروه مقاومت در ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه امروز به وقت محلی، سایت رادار در مزارع اشغالی شبعا را به طور مستقیم مورد اصابت موشک قرار دادند.

حزب الله همچنین در بیانیه دیگری افزود که رزمندگان این گروه مقاومت لبنان ساعت ۱۶ بعدازظهر امروز محل تجمع نظامیان دشمن صهیونیستی را در مجاورت پایگاه برکه ریشا با موشک برکان هدف قرار دادند.

در ساعت ۱۴ و ۵۰ دقیقه امروز نیز رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان تجمع نظامیان رژیم اسرائیل را در نزدیکی پایگاه «الراهب» با توپخانه هدف قرار دادند که گلوله های توپ شلیک شده به طور مستقیم به هدف اصابت کرد.

رزمندگان حزب الله البنان در عملیاتی دیگر که در ساعت ۱۴ و پنج دقیقه امروز انجام شد، پایگاه «المالکیه» رژیم صهیونیستی را با موشک هدف قرار دادند و در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه نیز پایگاه ‌المرج رژیم اسرائیل زیر توپخانه حزب الله لبنان قرار گرفت و خساراتی به دشمن صهیونیستی وارد شد.

حزب‌الله لبنان در پی آغاز جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، مواضع نظامی این رژیم در مناطق شمال فلسطین اشغالی را در راستای حمایت از ملت و مقاومت فلسطین هدف قرار داده است. این امر سبب هراس صهیونیست‌های ساکن شهرک های این مناطق شده و ده‌ها هزار نفر از آنها از ترس حملات مقاومت، از شهرک‌های خود فرار کرده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز در طول این مدت مناطقی از لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار داده است.

هلاکت یک نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در غزه

در این پیوند، همچنین گردان های «القسام» شاخه نظامی حماس از به هلاکت رسیدن یک نظامی ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان این گردان ها خبر داد و افزود: در جریان عملیات گردان های القسام در شهر الزهرا واقع در شمال غزه تعداد پنج دستگاه تانک دشمن صهیونیستی هدف گلوله رزمندگان این گروه مقاومت فلسطینی قرار گرفت.

رسانه های فلسطینی همچنین گزارش دادند که گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از هدف قرار دادن محل تجمعات نظامیان ارتش رژیم اشغالگر در شرق این منطقه خبر دادند.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.