موسوی لارگانی: قرار بود کل تعرفه صادرات پیاز برداشته شود نه ۵۰ درصد آن

موسوی لارگانی: قرار بود کل تعرفه صادرات پیاز برداشته شود نه ۵۰ درصد آن

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی به کشاورزان و نمایندگان مجلس قول داده بود تا تعرفه صادرات پیاز برداشته شود اظهار کرد: خبردار شدیم که ۵۰ درصد تعرفه پایدار مانده است که این ظلمی آشکار در حق کشاورزان این کشور است.

به گزارش آوای البرز، ناصر موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ صحن مجلس در تذکری به وزیر ارتباطات و رئیس شرکت مخابرات درباره عدم پرداخت مطالبات بازنشستگان گفت: طبق مصوبه هیات وزیران در سال ۸۵ قرار بوده حقوق و مزایا و بیمه و رفاهیات بازنشستگان مطابق شاغلین پرداخت شود ولی متاسفانه شاهد قطع پرداخت این موارد در سال‌های جاری بودیم.

 وی همچنین در تذکر دیگری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: کشاورزان و نمایندگان مجلس هفته گذشته در مورد تعرفه پیاز جلسه‌ای با وزیر جهاد کشاورزی داشتند و با توجه به اینکه طبق قانون هرگونه تعرفه برای محصولات کشاورزی ممنوع است، وزیر قول داد که ظرف ۴۸ ساعت تعرفه صادرات پیاز برداشته شود اما خبردار شدیم که ۵۰ درصد تعرفه پایدار مانده است که این ظلمی آشکار در حق کشاورزان این کشور است.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.