منصوریان: هنوز نتوانستم عیبم را برطرف کنم/ به این برد احتیاج داشتیم

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: به این برد نیاز داشتیم، شکست دادن تیمی مثل نساجی سخت است.

به گزارش آوای البرز، علیرضا منصوریان پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل نساجی گفت: بازی بسیار سنگینی بود و می دانستیم نساجی خوب بازی می کند و به دلیل بارش شدید باران در این زمین، هر دو تیم نتوانستند کیفیت خود را نشان دهند اما از نتیجه.” من راضی هستم. در طول هفته توانستیم نساجی را کاملا آنالیز کنیم و به همه اعضای تیمم می گویم که ناامید نشوند، این پیروزی را به همه مردم آبادان تقدیم می کنیم و انشاالله این پیروزی مرهمی باشد. سه بازی قبلی

وی در پاسخ به اظهارنظر کادرفنی نساجی مبنی بر اینکه عملکرد منصوریان در زمین روی داور تاثیر گذاشته است، گفت: اگر آقای الهامی نیمکت نشین بود، معتقدم صدای حاشیه ای از نیمکت او نمی شنیدیم. محل پارچه هایی که خیلی شبیه آبادان است را می دانیم. وقتی پدر خانواده روی نیمکت نبود، کل مجموعه سروصدا به پا کرد و مربیان آنها در پیست تارتان اعتراض کردند. ما نمی توانیم روی داور تاثیر بگذاریم و کارت هایی که می گیرم به این دلیل است که رکورد فنی را شکستم و در جایگاه خودم نبودم. من هنوز نتوانستم این نقص را برطرف کنم. من نمی توانم روی داور تاثیر بگذارم.

منصوریان افزود: این مشکل من است و باید این نقص را برطرف کنم. کنترل بازی الاهلی و نفت در سال 93 را از دست دادم و دیدم در محوطه مربیگری الاهلی هستم. ما به این برد نیاز داشتیم و شکست دادن تیمی مانند نساجی سخت است. اگر بازی در قمشهر بود شرایط برای ما سخت تر می شد.

انتهای پیام/