مناطق آزاد می توانند به پایلوت اجرای طرح های جدید حمایتی ازکسب و کارهای نوین تبدیل شوند

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از گیلان؛ سید میثم میرنصامی، مدیرعامل شرکت ستاره پیشگام نوران منطقه آزاد انصالی، با پیشنهاد لزوم به روز رسانی قوانین و مقررات استارت آپ ها، گفت: با توجه به مزایا و امتیازات قانونی نزدیک به شرایط سرمایه گذاری بین المللی، می توانند به ما تبدیل شوند. مناطق آزاد». پایلوت اجرای پروژه های جدید برای حمایت از کسب و کارهای جدید.

وی با بیان اینکه مفهوم «پی استار» در سال 1393 با الگوبرداری از روش های نوین پرداخت بین المللی مانند «پی پال» شکل گرفت و این برنامه از سال 1394 تا 1396 طراحی و وارد بازار شد، اظهار داشت: این برنامه در سال 1394 به بازار عرضه شد. وی افزود: پس از مدتی بهره برداری و ارتباط با کسب و کار به دلیل برخی موانع قانونی در درگاه های رابط، حوزه فنی در سال 1398 برای توسعه و برنامه ریزی سامانه جدید پرداخت کمک پاستور بر اساس ضوابط مقرر در بانک مرکزی.” از نظر مالی جدید شدیم.

مدیرعامل شرکت ستاره پیشگام نوران منطقه آزاد انصالی گفت: پس از مجوز شاپرک برای پرداخت هزینه های بانک مرکزی، سامانه بازنویسی شد و بستر جدیدی برای ارائه خدمات به کسب و کارهای آنلاین وارد بازار شد. در سال 1399 بر ساخت محصولات جدید متمرکز شدیم که با کمک به ایجاد مدیریت یکپارچه حضور مردم در فضاهای عمومی، کسب و کارها را تسهیل و گسترش داد.

وی در تشریح خدمات ارائه شده توسط شرکت مربوطه گفت: فروشگاه اینترنتی برای تمامی مشاغل از فروشگاه های بزرگ گرفته تا مشاغل کوچک و خانگی و مشاغل فعال در شبکه های اجتماعی؛ نرم افزار رابط حسابداری که به کسب و کارها محصولات و خدمات جدید متناسب با نیازهای هر کسب و کار را ارائه می دهد، علاوه بر مدیریت تجاری، معاملات و امور حسابداری در یک پنل واحد تحت مدیریت متمرکز.

در زمینه کسب و کارهای نوین در کشور فعال است. پاستور در خصوص علت انتخاب منطقه آزاد انصالی به عنوان مرکز عملیات شرکت مربوطه با بیان اینکه گیلان مرکز این شرکت است، افزود: انصالی در منطقه آزاد حضور داشت.

مدیرعامل شرکت ستاره پیشگام نوران اظهار داشت: تمامی کسب و کارهای فعال در بستر آنلاین برای تراکنش های مالی خود نیازمند درگاه پرداخت آنلاین هستند و این موضوع در کنار سایر راهکارهای نوآورانه برای مدیریت تراکنش ها و ارتباطات در حال بررسی در سامانه پی استار است. نرم افزار مالی نرم ترکیبی از رسید قبض بانکی و یک فروشگاه آنلاین برای فروش آنلاین محصولات و خدمات ارائه می دهد. وی افزود: هدف و تفاوت پی استار ایجاد سیستم یکپارچه برای دریافت آنلاین پول کسب و کار از مشتری، ایجاد درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی، انبار، مدیریت حسابداری، فروشگاه آنلاین و مدیریت فروش برای هر کسب و کار و تراکنش است. گزارش ها.” دستگاه کارت خوان است.

وی با بیان اینکه پی استار یکی از شرکت های پیشرو در حوزه فناوری های نوین مالی (فین تک) در فضای کسب و کار داخلی است، اضافه کرد: پی استار علاوه بر ارائه خدمات، آماده همکاری با شرکت ها برای توسعه مشارکت های تجاری و پایان دادن به آن است. مشتریان.” دارای سازمان هایی است که نیاز به ایجاد مراکز مالی در درون سازمان دارند و در این راستا تاکنون موفق به راه اندازی زیرساخت های لازم مانند کمک پرداخت و کیف پول الکترونیکی بسیاری از بانک ها و سازمان های بزرگ شده است.

45555