ملت ایران بزرگترین فتنه ۴۰ سال اخیر را خنثی کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار عباس فروشندگان نیل بعدازظهر یکشنبه در مراسم سالگرد شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی که در حسینیه شهدای گمنام ورامین برگزار شد، طی سخنانی در تبیین ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی گفت: همه رفتار و گفتار شهید سلیمانی. جهاد در راه خدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، خیلی جاها به وصیت شهید سلیمانی به اطاعت از رهبر معظم انقلاب توصیه می شود، در واقع اختیارات قانونی خط قرمز بود. سردار سلیمانی.

وی با بیان اینکه تمام فعالیت های حاج قاسم سلیمانی برای رضای خداوند متعال انجام شد، اضافه کرد: استکبار و سلطه جهانی با همه امکانات و امکانات در صدد تخریب نظام اسلامی هستند اما حاج قاسم سلیمانی حرم ایران اسلامی است و ما هم هستیم. همه موظف به حفاظت از این حرم هستند.

جانشین رئیس کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به قیام های اخیر تاکید کرد: دشمن در این قیام ها در مراکز مختلف بحران ایجاد کرد و سعی کرد این کانون های بحران را به هم پیوند دهد و مردم را به صحنه فروپاشی نظام برساند. دشمنان اسلام با ترور مسئولان نظام، آتش زدن اموال عمومی و خصوصی تلاش کردند تا با کمک رسانه ها و فضای مجازی، نوجوانان، جوانان و کودکان را برای اجرای نقشه ها و نقشه های شوم خود به خیابان ها بکشانند. با استفاده از فنون جنگ شناختی و ادراکی، با بصیرت و دانش، این توطئه شکست خورد.

دشمن برای اغتشاشات اخیر پیشنهادهای متفاوتی داشت

وی با بیان اینکه در 100 روز گذشته دشمنان در آمریکا و برخی کشورهای منطقه پایگاه بزرگی برای اجرای این توطئه با دستکاری فضای امنیتی ایران و ایجاد بحران در مراکز مختلف ایجاد کرده اند، گفت:

این فرمانده ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پیشنهادات فراوان دشمن برای فتنه های اخیر و استفاده از عوامل نفوذی و برخی جوانان متوهم برای مقابله با نظام اسلامی خبر داد: اما این توطئه را انجام دادیم، دشمن هم شکست خورد.

وی خطاب به دشمنان ایران اسلامی گفت: ایران بر خلاف کشورهای کوچک که با رسانه ها و عملیات مخملی سرنگون می شوند، سرزمین شهیدان است. ملت ایران به مدد خون شهدا ایستاده است. دژهای انقلاب رژیم کودک کش صهیونیستی را از بین می برد، ماندگار نخواهد بود، خون شهدای ما در این خاک می جوشد، به خون شهدای ما سوگند، اگر می خواهید در مقابل دین ما بایستید، ما جلوی هر دنیای کوچک و حریم خصوصی شما خواهد ایستاد.

ملت ایران بزرگترین خیانت در 40 سال گذشته را متحمل شده است

سلیمانی گفت: یا همه در راه دفاع از نظام اسلامی شهید می شویم یا سرود فقر و سربلندی و پرچم بخوانیم.لا خداوند بجز «الله محمد رسول الله» بر ویرانه های کاخ های شما برخاست، ما فرزندان جهاد و شهادت هستیم، بازماندگان هشت سال مقاومت مقدس، فراموشی نور و شهادت، از عاشورا در جنگ بیزاریم، ایمانتان را بپذیرید.

وی خطاب به نتانیاهو گفت: دست و پا خیلی زیاد است انجام ندههمانطور که پس لرزه های انقلاب و تیوب به کوچه ها و کوچه پس کوچه های تل آویو رسیده است، دست از توطئه بردارید، هر چه بیشتر شناور شوید، بیشتر در باتلاق خود فرو می روید و مطمئن شوید که تا 81 سالگی زندگی نمی کنید. ردپای این فروپاشی در تشکیل دولت نهفته است و خود را با وصله و پینه پیوند می یابید، ملت ایران به یاری خون شهدا، محکم در سنگرها مستحکم خواهد شد. انقلاب تا نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی.

معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: با وجود مشکلات معیشتی بزرگترین خیانت جهانی در چهار دهه اخیر که بزرگتر از خیانت هشت سال جنگ تحمیلی بود، مردم ایران آن را خنثی کردند. در مقابل تعظیم کن