معرفی روتر هواوی AX3

به گزارش آوای البرز؛ این رکورد کنار گذاشته می شود فن آوری توجه روزمره به نیازهای کاربران منجر به تولید محصولی مناسب برای نیازهای مختلف می شود. روتر Huawei AX3 Dual Core یکی از بارزترین نمونه های این دستگاه هاست و کاربرد و قابلیت های آن را در ادامه ارائه می دهیم:

چه چیزی از روتر نیاز دارید؟

پاسخ به این سوال مستقیماً به نیاز شما بستگی دارد. قصد استفاده از روتر را در کجا دارید؟ فضای یک خانه کوچک ، یک دفتر ، یک شرکت با اتاق های زیاد ، تا یک طبقه از یک ساختمان یا بیشتر؟

در همان زمان ، شما باید نیازهای اصلی خود را در نظر بگیرید. آیا می خواهید از روتر حتی برای ارتباطات ساده یا انتقال داده استفاده کنید؟ بازی آیا شما یکی از مواردی هستید که می خواهید؟ محصولاتی مانند Huawei AX3 Dual Core Router ابزاری خواهد بود که در هر شرایطی به بهترین وجه می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

طراحی جذاب و مینیمالیستی

مانند اکثر محصولات هواوی ، ویژگی روتر سادگی و طراحی جذاب آن است. در واقع روتر AX3 به گونه ای طراحی شده است که در هر محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.

شکل ساده دستگاه و ضخامت کم آن با آنتن های هنری ادبیات طراحی قسمت های دیگر روتر ایده آل است که جنبه دیگری از دستگاه است. این ویژگی به کاربر این امکان را می دهد تا بدون هیچ زحمتی برای پنهان کردن دستگاه ، با دستگاه های دیگر حتی از این روتر هماهنگ شود و دکوراسیون منزل و محل کار را در محیط خانه ادغام کند.

مجهز به WiFi 6 ؛ سرعت قابل توجه

یکی از مهمترین ویژگی های این روتر هواوی پشتیبانی از نوع Wi-Fi یا Wi-Fi 6 از نوع axe است. این فناوری نسبت به مدل قبلی خود پیشرفت های بسیاری داشته است که همه آنها با استفاده از روتر AX3 Huawei در اختیار کاربر قرار می گیرد.

HUAWEI WiFi AX3 این امکان را دارد که سرعت سه برابر مدل های مشابه با Wi-Fi 5 را در اختیار کاربران قرار دهد. در شرایط بهینه ، این سرعت می تواند به 1.2 گیگابیت بر ثانیه باورنکردنی برسد ، که بسته به دسترسی باند دستگاه 160 مگاهرتز و استفاده از مدولاسیون دیجیتال پیشرفته ، در صورت ارتباط تک جریان (تک جریان) برقرار است. QAM-1024 ، برنده شد.

روتر 2

مهمترین ویژگی X3 این است که یکی از مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین دستگاه ها برای اتصال Wi-Fi 6 خواهد بود. البته دستیابی به بالاترین سرعت در این زمینه مستلزم استفاده از دستگاه های دیگری است که از این فناوری پشتیبانی می کنند.

بازی و پخش حرفه ای بدون تاخیر

یکی از مهمترین دلایل بسیاری از کاربران برای خرید روترهای با پهنای باند بالا ، استفاده از آنها برای مواردی مانند پخش محتوا یا بازی است. هر دوی این برنامه ها به ارتباط سریع و حداقل تأخیر در ارسال و دریافت داده نیاز دارند. تحت نام تجاری گیگاهوم ، هواوی از تراشه دو هسته ای ویژه ای استفاده می کند که حداکثر سرعت آن تا 3.0 گیگابیت بر ثانیه تولید می شود.

این پهنای باند چشمگیر می تواند به سرعت 574 مگابیت بر ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز و 2402 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز برسد که می تواند بدون تأخیر منجر به جریان محتوای و بازی (تأخیر) شود.

ظرفیت ارتباطی 4 برابر بیشتر

یکی از ویژگی های این روتر هواوی مدولاسیون ارتباطی OFDMA است که می تواند ظرفیت خط را با فرکانس ثابت تا 4 برابر افزایش دهد. این بدان معنی است که 128 دستگاه می توانند بلافاصله و در یک خط با استفاده از روتر AX3 به یکدیگر متصل شوند.

کنترل های کم برای اتصال چندین دستگاه با سرعت بالا

هنگامی که یک دستگاه جدید در یک شبکه بی سیم به یک بستر ارتباطی اضافه می شود ، ممکن است سرعت ارتباط سایر دستگاه ها به دلیل برخی ملاحظات ارتباطی کاهش یابد. در این راستا ، راه حل هواوی فناوری OFDMA است که به چندین کاربر امکان می دهد همزمان از شبکه با حداکثر ظرفیت استفاده کنند.

در این حالت حداکثر 128 دستگاه می توانند به شبکه متصل شوند و تراشه گیگاهرتزی دو هسته ای 1.2 گیگاهرتزی اطمینان از امکان حداکثر سرعت اتصال دستگاه ها در هر شرایطی را تضمین می کند.

تاخیر بسیار کوتاه

طبق گفته هواوی ، روتر AX3 تاخیر دو سوم کمتری نسبت به سایر دستگاه ها خواهد داشت. در این حالت ، وقتی می خواهید اتصال بین دستگاه های مختلف را جابجا کنید یا تغییر دهید ، تأخیر بسیار کمی خواهید داشت.

دوستانه محیط با مصرف انرژی تعداد را کم کنید

روتر Huawei X3 با تراشه پیشرفته تر ، فناوری Wi-Fi 6 با کیفیت بالاتر و به روزرسانی های زیاد ، قادر است با 30٪ انرژی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها کار کند. در این راستا ، هواوی از الگوریتم های مستقل مستقل استفاده کرده است که به طور خودکار 24 ساعته میزان مصرف تراشه ها و روترها را کنترل می کنند و در این روزهای مهم مصرف برق به شما کمک می کنند و هزینه های صورتحساب را با استقلال عملیاتی بیشتر مدیریت می کنند.

عبور از دیوارها مشکلی ندارد

ویژگی دیگر Wi-Fi 6 نفوذ به موانع بلندی مانند دیوارها است. این ویژگی وقتی که روتر در اتاق دیگری باشد و فاصله بین دستگاه و روتر بیش از یک دیوار باشد ، تأثیر مثبت آن را نشان می دهد.

در این حالت ، روتر می تواند با افزایش قدرت انتقال سیگنال تا 6 دسی بل ، در پهنای باند بسیار باریک 2 مگاهرتز ، که با کمک فناوری باند باریک پویا بدست می آید ، به بیشترین نفوذ برسد. البته اگر تراشه های مودم های ارتباطی در دو طرف این اتصال هماهنگ باشند ، نفوذ بیشتر خواهد شد.

سازگاری باورنکردنی با تجهیزات هواوی

اگر از طرفداران برند هواوی هستید و تلفن ، تبلت یا لپ تاپ دارید تلویزیون مناسب ترین روتر برای استفاده در خانه Huawei است که قطعاً روتر AX3 خواهد بود. این روتر با هماهنگی ویژه ای که با سایر دستگاه های هواوی ایجاد می کند ، می تواند بسیار سریعتر از محصولات سایر شرکت ها به کاربران ارائه دهد.

نکته دیگر ، پیشنهاد ما این است که اگر از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا دستگاه دیگری با اتصال Wi-Fi 6 ساخته شده توسط Huawei استفاده می کنید ، به هیچ روتر دیگری فکر نکنید. این امر به دلیل سازگاری بالای مودم های هر دو دستگاه (تراشه های Wi-Fi مشابه و پهنای باند 160 مگاهرتز در هر دو طرف) است که به شما امکان می دهد به بالاترین سرعت در این سیستم عامل (2 برابر سریعتر از سایر رقبا) برسید.

Huawei Share؛ به دستگاه های دیگری که چشمک می زنند متصل شوید

بستر ارتباطی مشترک Huawei را باید یکی از بهترین ویژگی های دستگاه های Huawei دانست. این بستر به کاربران امکان می دهد تا به سرعت به دو یا چند دستگاه متصل شوند ، اطلاعات را بین آنها منتقل کرده و از سایر ویژگی ها استفاده کنند.

در روترهای Huawei ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تلفن یا رایانه لوحی خود را به روتر AX3 نزدیک کنید و با انجام تنظیماتی که روی دستگاه نشان داده می شود ، نه تنها می توانید داده های دستگاه خود را با اشخاص دیگر به اشتراک بگذارید ، بلکه HUAWEI AI را نیز پیکربندی کنید. نرم افزار کاربردی Life.

انعطاف پذیری در پیکربندی شبکه

برای مکانهایی که دستگاهها باید از راه دور به یکدیگر متصل شوند ، گاهی استفاده از چندین روتر در شبکه ضروری است. روتر AX3 توانایی ایجاد مختصات مورد نیاز کاربر در شبکه های با تنظیمات مختلف را دارد.

این روتر می تواند با دستگاه های قدیمی تر جفت شود ، این کار به راحتی با دکمه H موجود در روتر و با فناوری WPS انجام می شود.

روتر

سرانجام ، اگر به دنبال روتر حرفه ای اما مقرون به صرفه هستید ، بهتر است به روتر Huawei AX3 مراجعه کنید. این روتر از Wi-Fi 6 ، تأخیر کم ، پهنای باند و سرعت بالا برخوردار است. مصرف بهینه انرژی طراحی زیبا می تواند بهترین روتر برای خانه یا محل کار شما باشد.

این روتر در حال حاضر در بازار کشور ما موجود است و دارای ضمانت می باشد خدمات پس از فروش Ly به طور رسمی در دسترس کاربران ایرانی است.