معتبرترین مرکز برگزاری آزمون ماک آیلتس در تهران

معتبرترین مرکز آزمون آزمایشی آیلتس در تهران

اگر از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و برگزارکنندگان آن در مورد نحوه برگزاری آزمون بپرسید، به این نتیجه خواهید رسید که شرکت در آزمون آیلتس با استرس، اضطراب و پیچیدگی نسبی همراه است. همچنین چارچوب مشخصی برای پاسخگویی به سوالات، زمان بندی و مراحل آن در نظر گرفته شده است که آشنایی با آن قسمت زیادی از دلهره های متقاضیان را کاهش می دهد. به عبارت دیگر، تجربه شرایطی مشابه شرکت در آزمون اصلی آیلتس تاثیر بسزایی در نتیجه خواهد داشت. علاوه بر اطلاع از شرایط آزمون اصلی آیلتس، تصور کنید که می توانید با شرکت در چندین آزمون آزمایشی آیلتس با هزینه بسیار کم، آمادگی خود را برای آیلتس و سطح مهارت های زبانی خود را محک بزنید.

آزمون آزمایشی آیلتس که به عنوان آزمون آزمایشی نیز شناخته می شود، با توجه به شرایط و سؤالات استاندارد آزمون اصلی، نمونه ای از آزمون آیلتس است. آزمون آزمایشی آیلتس چهار مهارت اصلی زبان یعنی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را پوشش می دهد و شما نتیجه آزمون آزمایشی خود را به صورت استاندارد یا تحلیلی دریافت خواهید کرد. با شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس می توانید سطح آمادگی و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و آزمایش کنید.

سازماندهی عالی آزمون آزمایشی آیلتس

موسسه سفیر تمامی معیارها و مولفه های آزمون آیلتس را در نظر گرفته و با استفاده از اساتید و ممتحنین مجرب و حرفه ای، آزمون موک آیلتس جنرال و آکادمیک را در مراکز مختلف خود برگزار می کند. تمام تلاش تیم آیلتس در موسسه سفیر این است که آزمون های آزمایشی آیلتس را برگزار کند تا داوطلبان درک مناسبی از تمام مراحل مهم آزمون مانند پر کردن پاسخنامه، دستورالعمل روز آزمون، شماره داوطلب و سایر جزئیات داشته باشند. تجربه واقعی آزمون آیلتس آزمون موک سفیر دارای تقویم سالانه و امکان برنامه ریزی بلند مدت برای آمادگی هر چه بیشتر برای آزمون آیلتس در چهار مرکز مجهز در چهار منطقه شمالی (پل رومی) و شرقی (تهرانپارس) می باشد. ). غرب (صادقی)، مرکز تهران (انقلاب) صورت می گیرد. هزینه شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس نسبت به آزمون اصلی بسیار مقرون به صرفه است و برای آمادگی بیشتر می توانید چندین بار در آن شرکت کنید.

Mock IELTS General, Mock IELTS Academic

از آنجایی که آزمون آیلتس از دو نوع جنرال و آکادمیک تشکیل شده است، آیلتس آزمایشی نیز به همین صورت برگزار می شود. داوطلبان می توانند بسته به نوع امتحان اصلی که قصد شرکت دارند، یعنی عمومی یا آکادمیک، در آزمون مناسب حاضر شوند. حال یکی از رایج ترین سوالات در آزمون آیلتس تفاوت این دو آزمون است که در ادامه می توانید با آن آشنا شوید:

Mock IELTS General مناسب کسانی است که می خواهند انگلیسی عمومی و عمومی را یاد بگیرند تا بتوانند به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنند. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی برای مقاصد غیر تحصیلی را دارند، ملزم به اخذ مدرک آیلتس جنرال می باشند. علاوه بر این، برخی از شرکت ها از این سند برای سنجش سطح مهارت های زبان انگلیسی متقاضیان کار استفاده می کنند. داشتن این مدرک آیلتس در کسب موقعیت های شغلی بسیار مفید و موثر است.

آیلتس آکادمیک موک برای افرادی مناسب است که می خواهند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند و یا می خواهند در شغل خاصی مشغول به کار شوند. داوطلبان شرکت کننده در آزمون آیلتس آکادمیک باید در حین تحصیل در دانشگاه بتوانند متون آکادمیک، آکادمیک و علمی را به خوبی درک کنند و به همین دلیل آزمون آیلتس آکادمیک شامل متون علمی در قسمت ریدینگ می باشد. در بخش رایتینگ، موضوعات داده شده در وظایف 1 و 2 مربوط به موضوعات درسی و علمی است تا سطح داوطلب در حوزه نگارش دانشگاهی مشخص شود. به عبارت دیگر از نظر محتوای آزمون در نوشتن و خواندن با یکدیگر تفاوت دارند.

معتبرترین مرکز آزمون آزمایشی آیلتس در تهران

چرا سخنرانی سفیر موسسه آیلتس ساختگی؟

بهترین نتیجه در آزمون آیلتس زمانی حاصل می شود که کاملاً آماده و آماده آزمون باشید. اولین قدم این است که به طور کامل برای پاسخ به سوالات و تسلط بر مهارت های زبانی در هر تسک آیلتس آماده شوید. قدم مهم بعدی آشنایی با محیط آزمون، برگه سوالات، ممتحنین آیلتس و روند برگزاری آن است. شرکت در Mock IELTS Ambassador تمامی این مراحل را برای شما انجام می دهد. در آزمون های آزمایشی سفیر تمامی مراحل مانند پرکردن پاسخ نامه ها و دستورالعمل های روز آزمون همانند آزمون اصلی طراحی شده است تا داوطلبان درک درست و کاملی پیدا کنند. داوطلبان دو روز پس از تاریخ امتحان، نتایج آزمون خود را به صورت استاندارد و تحلیلی دریافت خواهند کرد. تست های جنرال و آکادمیک سفیر آزمایشی شامل ویژگی های زیر است:

  • جدول برنامه ریزی سالانه منظم
  • سوالات استاندارد و دیده نشده
  • مشاوره پس آزمون
  • ثبت نام از طریق سایت ielts.safirmall.com آسان است
  • رعایت سطح دشواری آزمون و درجه بندی استاندارد
  • امکان انتخاب روز آزمون اسپیکینگ
  • برگزاری منظم بر اساس تقویم سالانه

آیلتس آزمایشی یک فرصت منحصر به فرد برای افزایش اعتماد به نفس شما برای گرفتن نتیجه بهتر در آزمون آیلتس با هزینه کم است. با شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس موسسه سفیر و قرار گرفتن در شرایط مشابه آزمون آیلتس می توانید خیال خود را برای کسب نمره مورد نظر در آزمون آیلتس استراحت دهید. برای ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی Safire به ielts.safirmall.com مراجعه کنید.