معاون دانشگاه آزاد گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین را کسب کرد

معاون دانشگاه آزاد گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین را کسب کرد

معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و مسئول خواهران سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین کشور را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، بتول مهرگان، معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و مسئول خواهران سازمان بسیج اساتید سپاه قدس گیلان توانست در ارزیابی و جمع‌بندی تیم‌های نظارتی سازمان بسیج مستضعفین در سال ۱۴۰۱ از سپاه قدس استان گیلان مقام برتر را از نظر «عملکرد مطلوب» به خود اختصاص دهد.

در متن این تقدیر نامه که توسط غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صادر شده، آمده است: «براساس جمع‌بندی تیم‌های نظارتی سازمان بسیج مستضعفین در سال ۱۴۰۱ از سپاه قدس گیلان، بدین‌وسیله از عملکرد مطلوب جنابعالی به عنوان مسئول خواهران سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌‌کنم.»

معاون دانشگاه آزاد گیلان رتبه برتر عملکردی سازمان بسیج مستضعفین را کسب کرد

در متن این تقدیرنامه اضافه شده است: «امید است با توکل بر خداوند متعال در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و نصب‌العین قرار دادن رهنمود‌ها و فرامین فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای درراستای خدمت به اسلام و پاسداری از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.»

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.