مظاهریان معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، با حکم پیروس حناچی شهردار تهران ، حمید ماساهوریان به عنوان معاون جدید برنامه ریزی ، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد. آنها کار کردند.

در متن این آیه آمده است:

“آقای حمید مساهریان عزیز

به عنوان معاون وزیر برنامه ریزی ، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا ، شری.

انتصاب شما به عنوان معاون وزیر برنامه ریزی ، توسعه سرمایه انسانی و امور شوراها ، با در نظر گرفتن تعهد ، توانایی و تجربه بزرگان.

امید است با یاری پروردگار متعال و برنامه ریزی و اصلاح موثر در راستای شعار تهران به عنوان شهری برای همه ، شهرداری تهران بتواند از پتانسیل و پتانسیل سرمایه انسانی واجد شرایط ، اختصاص داده شده و اختصاص داده شده استفاده کند. ساماندهی و ایجاد سیستمی برای بهبود وضعیت کارمندان در فرآیندها و ساختار سازمانی در سیستم های اداری و همچنین ارتقا rights حقوق و رضایت سازمانی در سازمان ، ارائه خدمات نظارتی موثر به شهروندان شریف تهرانی.

پیروس حناچی

حمید مساهریان در نامه ای خطاب به مدیران برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهر و نمایندگان توسعه منابع انسانی مناطق ، سازمان ها و شرکت های زیر نظر دو معاون شهردار تهران گفت:

“در تاریخ 12/17/2019 ، اعضای شورای اسلامی شهر تهران تصمیم به اصلاح ساختار شهرداری تهران گرفتند. اجرای این مصوبه نقش برخی از شما همکاران را در خانواده شهرداری تهران تغییر می دهد ، اما اطمینان قلبی من این است که تغییر نقش مردم اولاً با حداقل درگیری ، نگرانی مقامات و در مرحله دوم ، همدردی بین همه ما همراه خواهد بود.

من به عنوان مدیر ارشد این تغییر ، تمام اقدامات لازم را برای انجام این مهم انجام خواهم داد و از همه شما می خواهم که با تمام توان و انرژی خود ، اهدافی را که دولت شهر برای مسیر مهم تعالی در نظر گرفته است ، ادامه دهید. شهرداری تهران ، و ما می توانیم به آن دست یابیم.

سرانجام ، من از شما دعوت می کنم که پیشنهادات و نظرات خود را در مورد روندها و رویه های ادغام ارائه دهید تا بتوانیم با کمک خود از این فرصت برای بهبود بهره وری حداکثر استفاده را ببریم

حمید مساهریان ، معاون شهردار تهران