مشکل قطعی برق بیمارستان صحرایی اصفهان رفع شد!/کشف ۱۶۸۳۹ ماینر در ۲ سال گذشته

منصور شیش فروش در مصاحبه با آوای البرز گفت: “وزارت آب و انرژی اعلام کرده است که هیچ قطعی برق در بخش داخلی وجود نخواهد داشت ، اما در دو روز گذشته ، قدرت شبکه و بخش داخلی بوده است. محدود به دلیل افزایش دما و جلوگیری از خرابی.

وی افزود: ناتوانی در تولید برق ، نیروگاه های برق آبی و گرما یکی از دلایل محدودیت اعلام شده در بخش داخلی است و تاکید می کنیم که بخش داخلی نباید تا حد امکان در برق محدود شود. برق پایدار وجود دارد. “

خاموشی های قبلی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: ستاد حمل و نقل منطقه ای جلسه ای تشکیل داد و اظهار داشت که خاموشی ها باید از قبل اطلاع داده شود و خاموشی ها در بخش داخلی در نظر گرفته نشود.

وی گفت: شهرداری تصمیم گرفته است برق اضطراری و UP را برای 40 تقاطع مهم کلانشهر اصفهان تامین کند. مجهز به S برای کاهش موانع ترافیکی و ارائه نیروی کمکی شهرداری برای تردد با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی.

به دلیل قطعی های مکرر برق بیمارستان صحرایی ، اتصال برق با واحد صنعتی بیمارستان برقرار شد.

شیشه فروش همچنین علت قطع مکرر برق در بیمارستان صحرایی به واحد صنعتی را در اتصال برق این بیمارستان ذکر کرد و گفت: تصمیم بگیرید که این مشکل را در اسرع وقت قطع و وصل کنید تا بیمارستان بیمارستان برق نداشته باشد.

اصفهان 2000 مگاوات برق ندارد

اصفهان 2000 مگاوات کمبود دارد و 50 مگاوات نیروگاه خورشیدی در استان تولید می کند.

کشف 16839 معدنچی در دو سال گذشته

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری ، 6500 معدنچی شناسایی و در 124 مرکز استان اصفهان با استفاده از 19.5 مگاوات برق محدود شده اند. از سال 1998 ، در مجموع 16839 معدنچی در 824 مرکز دستگیر شده اند.

48