مسی بهتر از کریستیانو است!

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ پیش از مراسم گلوب ساکر 2023، کریستیانو رونالدو در خصوص برتری لیگ حرفه‌ای عربستان از لیگ 1 فرانسه صحبت کرده بود که این صحبت‌های رونالدو حسابی خبرساز شد و جنجال به پا کرد. CR7 در توصیف شرایط فوتبال عربستان گفته بود:

به نظرم لیگ عربستان در آینده بین سه لیگ برتر دنیا خواهد بود و مردم آن‌ها به این موضوع افتخار خواهند کرد. لیگ عربستان بدتر از لیگ فرانسه نیست. این لیگ رقابتی‌تر از فوتبال فرانسه است و من این موضوع را می‌توانم تنها پس از یک سال حضور بگویم. ما همین حالا هم بهتر از لیگ فرانسه هستیم.

توییتر رسمی لیگ 1 فرانسه ساعاتی پس از این صحبت‌ها با انتشار عکسی از ام باپه و کریستیانو به شکلی طعنه‌آمیز پاسخ فوق ستاره پرتغالی را داد. این تصویر مربوط به بازی دوستانه پاری سن ژرمن و منتخب النصر و الهلال می‌شود که با برتری 5-4 پی‌اس‌جی خاتمه یافت. اما گویا لیگ 1 فرانسه هنوز از دست کریستیانو و صحبت‌های او دلخور و آرام نشده است. لیگ 1 فرانسه در حساب رسمی خود در شبکه X (توییتر سابق) با انتشار عکسی از لیونل مسی با پیراهن پاری سن ژرمن که عبارت GOAT (بهترین تاریخ در تمام دوران) دیده می‌شود، باز هم با حالت کنایه‌آمیزی به صحبت‌های CR7 در مراسم گلوب ساکر واکنش نشان داد.

مسی بهتر از کریستیانو است!

257 251

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.