مستمری مددجویان کمیته امداد جوابگوی مایحتاج زندگی آنها نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

گلامرا کریمی آنلاین در مصاحبه با خبرنگاران گفت: می توان از راه حل هایی برای کاهش فقر استفاده کرد ، مانند استفاده از امکانات موجود در شهر. فریدنکشاورزی و دامپروری را حل کنید ، کارهای خانگی سودآوری ایجاد کنید ، از افکار و عقاید خانواده های تحصیل کرده و مشتری استفاده کنید و فرهنگ خانوادگی برای توازن درآمد و هزینه ایجاد کنید. مشکل را حل کن.

او با مسئولان و نهادها تعامل دارد فریدن وی همراه با کمیته امداد در برابر بلایا ، این شهر را مثبت و بدون چالش توصیف کرد: “انصافاً ، حکمرانی شهری”. فریدن آنها در همکاری و ارائه خدمات به مشتریان محافظت شده بسیار عالی عمل کرده اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

کمیته امداد جذب 80٪ سهمیه مسکن مددجویان فریدن

رئیس کمیته امداد در برابر بلایا فریدن به برنامه های کمیته امداد در برابر بلایا فریدن وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین برنامه های امسال جذب سهمیه مسکن مددجویان است که 80 درصد آن شناسایی شده است و در تلاش هستیم تا پایان سال سهمیه های باقی مانده را جذب کنیم.

وی تعداد یتیمان در این شهرستان را 157 نفر اعلام و اظهار داشت: در حال حاضر 1420 یتیم تحت حمایت طرح محسنین حمایت می شوند.

کریمی گفت: افرادی که می توانند با مراجعه به کمیته امداد شهرستان از ایتام حمایت کنند فریدن فرم مربوطه را پر کنید و از یک یا چند کودک بی سرپرست با توجه به ویژگی های مورد علاقه آنها مراقبت کنید. فریدن جزئیات کامل مراقبت را از پرورشگاه بخواهید.

مهمترین مسئله و نگرانی مشتریانی که زیر نظر این م theسسه قرار می گیرند ، میزان مستمری است

وی با بیان اینکه میزان حقوق بازنشستگی مهمترین مسئله و نگرانی مشتریانی است که تحت این سازمان قرار دارند ، اضافه کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور از سال 1997 و تورم ، میزان حقوق بازنشستگی پرداختی به مشتریان به صورت روزانه انجام نمی شود.

نوسازی و مرمت 54 کلیسای شهر فریدن از طریق صندوق های محبوب

رئیس کمیته امداد در برابر بلایا فریدن اظهار داشت که کمیته امداد فریدن وی در سالهای اخیر به یکی از شهرهای پیشرو در جذب زکات ، اعتبارات و امور خیریه عمومی تبدیل شده است ، وی افزود: 54 کلیسای این شهرستان امسال. فریدن با بودجه عمومی تعمیر شد.

وی گفت علاوه بر مشارکت عمومی در کمیته امداد فریدن پنج مرکز خیریه فعال در سطح شهر فریدن کسانی شبانه روز هستند که مایل به قبول نذورات ، بودجه و کمک های مالی هستند.