مسئول ارتباطات و هماهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های بوشهر منصوب شد

به گزارش خبرنگار آنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالجلیل حسینی معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و رئیس نهاد نمایندگی دانشگاه فرهنگیان بوشهر در این مراسم معارفه رئیس ارتباطات و هماهنگی های انجام شده گفت: نهاد نمایندگی رهبر استان بوشهر در جمع مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌های این استان گفت: یکی از وظایف، آمادگی است. زمینه رشد فرهنگی و اجتماعی در تمامی مناصب و مناصب.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با تاکید بر اینکه انسان با تقوا بهترین امنیت را امنیت خداوند می داند و می پذیرد، خاطرنشان می کند: پذیرش مسئولیت در راه خود مستلزم الزاماتی است. هر جا که انسان دچار انحراف و خطا شد، قطعاً در مسائل ایمانی دچار تزلزل و شکست شد. انسان باید همیشه تسلیم و مطیع پروردگار باشد، در حالی که والی راهنمای ما در راه رستگاری و کرامت است.

دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان بوشهر با نقش آفرینی مناسب و برنامه های موثر توانسته اند مسایل فرهنگی و اجتماعی نسل جوان را برابر اصول و مبانی اسلام و انقلاب اسلامی پیش ببرند. وی تصریح کرد: اما حرکت ما در این مسیر نباید به گونه ای باشد که نه تنها به مطالعه محتوای دینی بسنده کند بلکه باید برای نهادینه سازی محتوای دینی در زندگی مردم تلاش کند.

حسین دشتی عسکری که به همین مناسبت به عنوان مسئول ارتباطات و هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر منصوب شد، بر بسیج، اجرا، ترویج و گسترش فعالیت ها و برنامه های نوآورانه تاکید کرد. محیط فرهنگی و توسعه فرهنگی کشور گفت: ظرفیت های فرهنگی امکانات بالقوه ای هستند که مسیر توسعه را متعادل و تسریع می کنند.

دشتی عسکری با اشاره به اینکه توسعه فرهنگی نقش مهمی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارد، خاطرنشان کرد: توسعه فرهنگی باید مبتنی بر ارزش‌های هر جامعه باشد.

شایان ذکر است دشتی عسکری دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته برنامه ریزی مدیریت فرهنگی و دارای سابقه فعالیت به عنوان مدیر عامل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر است.

انتهای پیام/