مرکز نوآوری جذب سرمایه گذاری در استان قزوین راه اندازی می شود

راه اندازی مرکز نوآوری جذب سرمایه در استان خسوس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خزوین گفت: مرکز نوآوری جذب سرمایه گذاری در استان خسوس راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مالی آوای البرز از خسوس؛ جلسه روز شنبه با حضور حجت الاسلام مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه، قاسم زاده مدیرکل منابع طبیعی و بابک خرعلی رئیس کشاورزی و طبیعی روز شنبه برگزار شد. در سالن اجتماعات سازمان جهاد قشاورسی شهرستان خسوس مرکز تحقیقات منابع استان.

رضا افلاطونی در این نشست اظهار داشت: مرکز نوآوری جذب سرمایه برای ایجاد فناوری و نوآوری در بخش کشاورزی در استان خسوس راه اندازی می شود.

وی افزود: این طرح با هدف جذب سرمایه گذار، توسعه طرح های فناوری و بهره برداری و استفاده از ظرفیت مناسب اوقاف و امور خیریه اجرا می شود.

افلاطونی تصریح کرد: در حال حاضر سایت های سرمایه گذاری زیادی در حوزه کشاورزی از جمله 9 سایت صیادی و سایر سایت ها آماده واگذاری و جذب سرمایه گذار هستند.

گرفتن

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خسوین یادآور شد: در حوزه سرمایه گذاری در تصفیه خانه نمک، شهرک صنعتی آمادگی سرمایه گذاری برای انتقال پساب تصفیه خانه ها به این منطقه را دارد. توسعه مزارع نمک و زراعت چوب.

این مقام مسئول افزود: استان خسوس در بخش های مختلف دارای ظرفیت های ویژه ای است و جذب سرمایه گذار در این بخش موجب تحول در بخش کشاورزی استان می شود.

افلاطونی گفت: جهاد کشاورزی با هدف توسعه پایدار از سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشاورزی در استان استقبال می کند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف