مربی اسپانیایی عیسی را نخواست!

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ پیوستن عیسی آل‌کثیر به پرسپولیس در حالی اتفاق افتاد که درباره این مهاجم گفته می‌شد او با فولاد خوزستان به توافق نهایی رسیده و در آستانه بازگشت به جمع قرمزپوشان اهوازی است.

گزارش ورزش سه در این خصوص نشان می‌دهد که آل‌کثیر حتی قبل از جدایی رسمی از سپاهان با بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه فولاد، مذاکراتی داشت و این مذاکرات بعد از فسخ قرارداد عیسی با سپاهان به صورت جدی‌تر هم دنبال شد.

در این فضا اما وقتی مدیران فولاد مسئله مذاکره با آل‌کثیر را با ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی مطرح می‌کنند، او در تصمیمی عجیب با حضور مهاجم باتجربه مخالفت می‌کند! مارتینز حتی در مصاحبه‌ای با “ورزش سه” از مدیریت باشگاه فولاد خواست تا بر اساس لیستی که به آنها ارائه داده اقدام به جذب بازیکن کنند تا به صورت شفاف موضع مخالف خود با پیوستن آل‌کثیر به تیمش را اعلام کرده باشد.

در چنین شرایطی مذاکرات آل‌کثیر با پرسپولیس به صورت جدی‌تر دنبال شد و او به طور رسمی به جمع سرخ‌پوشان پایتخت پیوست.

فولاد خوزستان بر اساس لیست ارائه شده توسط مارتینز اسپانیایی وارد نقل و انتقالات نیم فصل شده و تا کنون احسان پهلوان، ستاره پیشین سپاهان و پرسپولیس، به جمع قرمزپوشان اضافه شده است. همچنین مذاکرات مدیریت فولاد با برخی بازیکنان مدنظر مارتینز ادامه دارد و احتمالا به‌زودی شاهد جذب برخی نفرات دیگر توسط این باشگاه باشیم.

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.