مدیر نظارت بر وکلا، کارشناسان و مترجمین قوه قضاییه منصوب شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مراسم معارفه محبوب میرزا بیگم ، مدیر جدید نظارت بر وکلای دادگستری ، مشاوران ، کارشناسان و مترجمان رسمی ترجمه ، بعد از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام و رئیس دیوان عدالت اداری ، دکتر برگزار می شود. دادگستری دادگاه محمد مصدق برگزار شد.

در این رویداد ، موساد با اشاره به ساختار جدید و تغییر در سازمان امور حقوقی و امور مجلس و جایگاه ارزشمند مدیریت جدید افزود: خدوم دلسوزی و همکاری آنها منشأ کارهای فلسفی و خلاقانه در این زمینه خواهد بود و منجر به ادامه فعالیتهای ابتکاری و تحول آفرین می شود.

سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس با یادآوری اقدامات سازنده و ابتکاری در این دفتر به فاروق زاد جهانی ، از تلاش ها و تلاش های وی برای نظارت بر نظارت بر وکلا ، مشاوران و مترجمان رسمی قدردانی کرد: “دکتر در حالی که جهانی و تلاش های او در قلعه دیگری مشغول خدمت هستند ، بهترین گزینه برای مدیریت این مجموعه که مهم و حساس است ، دکتر است. میرزا بیگی بود. با توجه به تجربه 20 ساله وی در زمینه پارتیشن بندی و مهارت ها و توانایی هایی که در وی داریم ، امیدواریم که این مجموعه به طور موثر و تا حد ممکن به صورت سیستماتیک اداره شود.

پس از این واقعه جهانی ، وی در مورد گامهای برداشته شده در دوران مدیریت خود نوشت: تلاشها و گامهای گسترده ای در این دوره برداشته شد که مهمترین آنها جهانی شدن سیستم بود. سنام فراهم آوردن مبانی لازم برای بهره مندی مترجمان رسمی حرفه ای در سراسر کشور از این سیستم ، تلاش برای اجرای برنامه وظیفه محور موجود و اقدامات سازنده در زمینه وکالت ، به ویژه تدوین آئین نامه های مربوطه.

در پایان ، وی از مدیریت ، همکاران و کارکنان برای حمایت و تلاش برای بهتر شدن امور تشکر کرد.

در این مراسم ، میرزا بیگم ، مدیر جدید ناظر بر وکلا ، مشاوران ، کارشناسان و مترجمان رسمی دادگستری ، بر لزوم رعایت اصول اخلاقی در دو سطح که به مشتری و روابط احترام می گذارند ، تأکید کرد. قیمت وی به کارمندان مدیریت افزود: رویکرد مدیریتی در این دوره رویکردی علمی و مبتنی بر برنامه خواهد داشت و ما با ارائه عملکرد منظم و به موقع در ارائه خدمات به مردم و مشتری افتخار می کنیم.

در این عملکرد مدیران ، مشاوران قضایی و مقامات اداره حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه شرکت داشتند.