مدیران شهری کرج امسال باید با گشایش‌های بزرگ کام مردم را شیرین نمایند

به گزارش آوای البرز از البرز؛ مصطفی سعید سیرایی با تجلیل از پیشاپیش عید سعید فطر گفت: در هفته های اخیر مواردی مانند استخدام یکی از فوق بدهکاران شهرستان و اختلال در پروژه مشارکت زمین ایرانی به ارزش 3000 میلیارد ریال مطرح شده است که انتظار دارم از مدیران شهری.” در عین استیفای حقوق شهر و شهرداری، مواردی از این دست بیشتر است که درآمدی را برای تزریق به پروژه های نیمه تمام فراهم می کند.

وی افزود: مدیران شهری باید حداقل 13 یا 14 ساعت در روز تلاش کنند، سعی کنند متناسب با مسئولیت خود از خلاقیت، نوآوری، صرفه جویی در هزینه ها، مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری برای وظایف محوله جلوگیری کنند. فعالیت جهادی و انقلابی چیزی جز این نیست.

شهردار مرکز البرز تصریح کرد: امسال به ویژه در حوزه ساخت و ساز پیش بینی می شود پروژه های مرکزی و محلی تسریع و تکمیل و بهره برداری آنها تسریع شود و همچنین احداث 30 بوستان محله ای، چهارراه آزادی بزرگ، مهرشار نیز تسریع شود. کنارگذر شرقی، بزرگراه شمالی، مترو، شهید ناصر و شهید ناصر، سوله های مدیریت بحران چند منظوره، پارکینگ های عمومی و طبقاتی. کام مردم را شیرین کنیم و به توسعه سرانه نگاه کنیم. باید چیزی مشابه در مورد فضای سبز، کمبود و توجه به حل مشکلات شهروندان وجود داشته باشد.

به گفته سعید، تداوم طرح جهادی دانش پژوهان، ساماندهی نیروی انسانی، ارتقای شناورهای حمل و نقل عمومی، استقرار طرح های مشارکتی، حمایت از تقویت کادر ورزشی، فرهنگی، آموزشی و درمانی، شفافیت مالی و اداری شهرداری و توزیع عمومی است. آمار و اطلاعات. دستیابی به منابع درآمدی، جذب مبالغ کلان از ابربدهکاران، جلب حمایت فیزیکی دولت برای تکمیل پروژه های بزرگ و … از اولویت های شهرداری کرج در سال جاری است که با حمایت محقق می شود. اعضای شورای اسلامی شهر

48