ماهیت اصلی مناطق آزاد باید شکوفا شود/ ساخت مسکن ملی و ارزان در کیش کلید خورد

به گزارش آوای البرز از کیش: حمیدرضا مومنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم اهدای جوایز گفت: با راه حل های عملی لازم است تدابیری اندیشیده شود ، بنابراین بخش خصوصی از موقعیت قویتری برخوردار است. بگذارید قدرت و ما سازمان های منطقه آزاد در دبیرخانه و شورای عالی به جایگاه اصلی خود برگردیم و وظایف خود را به خوبی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه باید از عملکرد منطقه آزاد کیش در ارائه مدل موفق منابع مالی برای توسعه سایر بخشهای مستقل کشور استفاده شود ، تأکید کرد: “به دست آورد.

مشاور رئیس جمهور در مناطق آزاد گفت: امروز بودجه یکی از موضوعات مهم فعالان در همه مناطق به ویژه بخش خصوصی است که خوشبختانه منطقه آزاد کیش در این زمینه سرآمد بوده است.

برای حل مشکلات منابع مالی سرمایه گذاران باید به بازارهای سرمایه و بازارهای مالی برویم تا عملکرد منطقه آزاد کیش در استفاده از روش های جدید مالی بتواند الگوی عملی مناسبی برای سایر بخشهای مستقل کشور باشد. . “

مومن بودن برنامه ، دست پاک و اقتدار سه م componentsلفه اصلی مدیران مناطق آزاد در کشور است ، مومنی گفت: هیچ مدیری نمی تواند بدون برنامه کارها را انجام دهد و به آزمون و خطا تکیه کند.

به نظر وی ، اساس اجرای پروژه های توسعه و توسعه تعهد است ، برای موفقیت در کار ، لازم است با عملکرد و شفافیت با مدیران و زیرمجموعه ها همکاری شود ، با توجه به اینکه سلامت و انطباق در این راستا بسیار مهم است ، بدون اقتدار مدیریتی ، او نمی تواند با موفقیت کار کند.

دبیر شورای عالی منطقه آزاد نسبت به لزوم توسعه زیرساختهای اساسی در بخش آزاد کشور ، احترام به مشتری و کاهش بروکراسی های اداری ابراز خشم کرد. .

اتمام پروژه های نیمه تمام مورد درخواست مردم کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین در مورد لزوم تکمیل پروژه های نیمه تمام در این جزیره گفت: تکمیل این پروژه ها همچنان به عنوان یک نیاز جدی ساکنان کیش و اصحاب رسانه ادامه خواهد داشت.

جعفر آهنگران اظهار داشت: “با حمایت كامل سازمان منطقه آزاد و همكاری بخش خصوصی ، با تسهیل سفر برای همه مستقلین به این منطقه آزاد ، به چشم انداز” كیش برای همه “خواهیم رسید.

وی افزود: خروج هواپیمایی کیش از روند خصوصی سازی مهمترین عامل در رشد صنعت گردشگری و افزایش رضایت هموطنان است ، سرمایه گذاران نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده اند.

کیشیل برای مسکن ملی و ارزان قیمت بسیار مهم است

رئیس و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین در مورد ساخت مسکن ملی و ارزان قیمت در جزیره کیش و بندر آفتاب در جزیره کیش صحبت کرد.

نیاز به بازگرداندن 51 درصد آب و برق به سازمان منطقه آزاد کیش ، برای تسریع در ساخت و بهره برداری از ترمینال فرودگاه کیش به سازمان های منطقه آزاد کیش. تمرکز بیشتر بر روی پروژه ها ، رسیدگی به پرونده های قبلی ، بنادر توسعه یافته و لایروبی . جعفر آهنگران گفت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: از نظر زیرساخت ها ، ما باید در قبال سرمایه گذارانی که از این پس برای فعالیت های سرمایه گذاری ، مالی و گردشگری به کیش می آیند ، پاسخگو باشیم.

یک کارگروه برای رفع موانع با همکاری سرمایه گذاران و اتحادیه های کارگری تشکیل شده است

وی با تأکید بر لزوم احترام به ارباب رجوع ، با اشاره به تشکیل کارگروهی برای رفع موانع موجود در سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان کرد: با استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای رفع موانع ، کارگروه رفع موانع همکاری نزدیک بین اتحادیه های کارگری و سرمایه گذاران جزیره کیش.

آهنگران گفت: تبدیل شرکت توسعه سرمایه گذاری کیش به یک شرکت سهامی عام یکی از اساسی ترین فعالیت های این سازمان است و قرار دادن سهام این شرکت در بورس سهام به تعدادی از موضوعاتی که آینده عملیات را تضمین می کند ، می پردازد.

نقدینگی سازمان منطقه آزاد کیش 20 تا 30 میلیارد ریال

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به نقدینگی این سازمان از 20 تا 30 میلیارد ریال و تمایل آن به اجرای پروژه های عمرانی در منطقه گفت: تلاش گسترده این سازمان در جهت متنوع سازی و سرمایه گذاری منابع مالی است. تاکنون ارزش این سازمان را در پروژه های مختلف به 85 میلیارد ریال افزایش داده است که یک موفقیت ارزشمند در توسعه جزیره است.

ناصر آخوندی اظهار داشت: ایجاد مرکز مالی دریایی ، اجرای برنامه جامع توسعه هندورابی و ایجاد هلدینگ مالی چند رشته ای برای اتصال به بازار سرمایه از جمله برنامه های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش در طول سال است. پنج سال آینده

وی ادامه داد: با انعقاد موافقت نامه های بین المللی در راستای منافع ملی ، با راه اندازی و راه اندازی بورس بین المللی سهام می توان یک مرکز مالی دریایی در منطقه ایجاد کرد که منجر به تغییر عمده ای در معاملات تجاری و ارزی در جزیره کیش می شود “

عدالت مرکزی مهمترین ویژگی کارگزاران سیستم است

امام جمعه اهل سنت کیش با اشاره به اینکه مهمترین ویژگی کارگزاران در نظام اسلامی عدالت است ، تغییر رژیم های مختلف را به عنوان یکی از مهمترین مشکلات منطقه آزاد کیش عنوان و خاطرنشان کرد: رشد و توسعه آن نباید با این تغییرات متوقف شود. .

شیخ یاگوب شمس با ابراز رضایت از تجربه مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش گفت: “توسعه و توسعه این جزیره زیبا یک هدف مهم و مشترک است که همه ما برای آن تلاش می کنیم. برای پیروزی با هم. “

در پایان این مراسم حمیدرضا مومنی ، مشاور و دبیر رئیس مناطق آزاد با تقدیر از خدمات گلم حسین مسافری ، جعفر آهنگر را به عنوان رئیس و مدیرعامل کیش فری منصوب کرد. سازمان منطقه

48