ماجرای هلی پد میلیاردی در شهرستان بویراحمد!

من بارها گفته ام و نوشته ام که این برنامه ها برای دولت و بودجه عمومی بسیار ناجوانمردانه است. این عکس و اخبار ، که در اکثر سایت های خبری موجود است ، مرا به یاد بسیاری از چنین پروژه هایی انداخت. از نظر فنی ، هیچ ریالی ارزش آن را ندارد!

داستان بالگرد میلیاردی در شهر بوئر احمد!

با توجه به این عکس ، کیفیت بتن به طور کامل رضایت بخش نیست ، محل ساخت و ساز دچار آبگرفتگی شده ، برف و باران شدید در منطقه ، قطعات غیر بتنی به احتمال زیاد برای سالها شسته می شوند ، به نظر می رسد ترک و آسیب به سکو بدون زهکشی یا بسیار بد است ، با بارش باران اول ، بالگرد پر از گل و سنگ است ، بسیار قابل استفاده نیست موقعیت و زمین (زمین) منطقه تشدید می شود و فرود و برخاست هلیکوپتر را دشوار می کند. به پیدا خواهد کرد …

مطمئناً به گزارش پیشبند نیوز ، میلیون ها داستان برای ساختن بالشتک هلیکوپتر در «سیلایی» هزینه شد؟ اعلام خطا و استرس کاری!؟ آیا دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی فقط این عدد را صفر اضافی اعلام کرده است؟ با این حال ، به دور از اصل فیلم ، نکات فنی بی چون و چرا که اصل وجودی هلی برد را از بین می برد ، اساسی است و هنوز هم وجود دارد! آیا مقدار زیادی از آن برای شمارش وجود دارد؟ اما باید راه حلی برای آنها پیدا کرد!

اکنون ، به طور خلاصه ، درخواست خود را به رئیس جمهور محترم تقدیم می کنم! اگر فکر می کنید مناسب شماست ، یک تیم متخصص در هر زمینه (افراد و متخصصان بدون وابستگی فقط به یک سازمان) در ساخت و ساز ، ده نفر در پالایشگاه ها ، ده نفر در مخابرات ، ده نفر در مراقبت های بهداشتی ، ده نفر در بیمارستان و غیره.

همانطور که در ابتدا گفتم ، من مطمئن هستم که در مدیریت بهینه پروژه های کشور ، به ویژه از نظر مالی و فنی ، انقلابی رخ خواهد داد و مشاغل فنی به مراتب بدتر از وضعیت مالی آنها است. خواست خدا.

* استاد نمونه مهندسی سازه ، زلزله و مدیریت بحران در کشور و بنیانگذار مدیریت دفاعی و بحران ایران