ماجرای توقیع امام زمان (عج) خطاب به شیخ مفید چه بود؟/ محبت والدین جلوه کوچکی از عشق حضرت مهدی (عج) به دوستدارانش

حوض الاسلام رضا قاسمی نژاد در مصاحبه با خبرگزاری آنا از شارجه در آستانه عید سعید فطر و بزرگداشت منجی عالم بشریت ، شاهد حضور مقدس قطب های جهان ، امنیت جسمی و روحی ، آرامش بود. روی زمین ، و معنویت کلی انسان

وی افزود: امام زمان (عج) امام زمان (عج) امام بیت پدر مهربانی و دوستی دلسوز است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و باختری اظهار داشت: امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خود را به گونه ای معرفی می کند که رحمت پروردگارت فراگیر است و همه از نعمت بهره مند می شوند. رحمت بیکران خدا.

درباره قاسمی نژاد: عاشقان ، عاشقان ، عاشقان ، پیروان و پیروان عشق به پدر و مادر امام زمان (عج) بیان کوچکی از آن است. متعال فرجه الشریف (رضوان الله تعالی فرجه الشریف) که به اذن خداوند به وضعیت شیعیان و عاشقان اهل بیت رسیدگی می کند.

حضرت مهدی علیه السلام هرگز شیعیان را فراموش نمی کند

وی به آنها یادآوری کرد که امام مانند پدری که به فرزندان و آینده آنها اهمیت می دهد ، همیشه بر عاشقان خود نظارت و مراقبت می کند و البته نظارت و مراقبت به معنای گرفتن و کشف اسرار آنها نیست.

نماینده ولی فقیه دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و باختری نوشت: در بعضی موارد امام زمان (عج) به توبه منجر شد و در برابر خدا شفاعت کرد تا از مجازات عزیزانش بکاهد.

قاسم نژاد توضیح داد: وی خطاب به شیخ مفید ، موضوع بعدی امام خمینی در مورد شیعه واقعی است ، وی گفت: “سرکوب بسیار دور است ، اما ما از اخبار شما اطلاع داریم ، هیچ چیز از ما پنهان نیست ، ما می دانیم تغییراتی را که شما تجربه کرده اید.”

وی گفت: در ادامه این نامه طولانی حضرت مهدی (سلام الله علیه) فرمود: “در این میان ما شما را رها نمی کنیم ، شما را فراموش نمی کنیم. اگر شما نبودید ، مصیبت ها به شما و دشمنان شما سر زده است. ” دومین جلوه مهربانی امام در شادی عزیزان طنین انداز می شود ، جایی که حضرت می فرماید: “ما از شادی شما شاد می شویم ، از غم شما غصه می خوریم ، از بیماری شما بیمار می شویم.”

انتهای پیام / 4078 /