لیگ برتر والیبال| ارومیه کار را به بازی سوم کشاند/ حریف فولاد دهم فروردین مشخص می‌شود

لیگ برتر والیبال| ارومیه کار را به بازی سوم کشاند  حریف فولاد دهم فروردین مشخص می‌شود

شهرداری ارومیه سه بر دو برابر شهداب یزد به پیروزی رسید تا حریف فولادی‌ها برای حضور در دیدار فینال لیگ برتر والیبال مردان روز دهم فروردین ماه مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، ، مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران از روز یکشنبه پنجم فروردین با حضور چهار تیم فولاد سیرجان ایرانیان، پیکان تهران، شهداب یزد و شهرداری ارومیه در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد و به مدت شش روز مسابقات این مرحله پیگیری می‌شود.

دیدار رفت شهرداری ارومیه و شهداب یزد، روز ششم فروردین ماه برگزار شد و شهداب یزد با پیروزی سه بر یک برابر شهرداری ارومیه یک گام به دیدار فینال نزدیک‌تر شد.

در دیدار برگشت دو تیم که از ساعت ۱۹ امروز (چهارشنبه هشتم فروردین) برگزار شد، شهرداری ارومیه سه بر دو برابر شهداب پیروز شد تا مشخص شدن دیگر فینالیست لیگ برتر به روز جمعه دهم فروردین ماه موکول شود.

تیم‌های شهداب و ارومیه در مرحله مقدماتی در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفتند که در مسابقه رفت (۲۹ آذر) نماینده ارومیه سه بر دو به پیروزی رسید و در دیدار برگشت (۱۶ اسفند) شهداب سه بر صفر فاتح میدان شد. در دیدار‌های نیمه‌نهایی هم دو تیم در تعداد برد برابر شدند تا سومین دیدار نیمه نهایی تعیین کننده تیم برتر میدان باشد.

سید میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال، عادل غلامی سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۱۸ سال پسر ایران و مهدی مهدوی از تماشاگران ویژه این دیدار بودند.

مسعود یزدان‌پناه به عنوان نماینده سازمان لیگ و اسماعیل صباغ به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور داشتند.

امید فولادی‌وندا داور اول، اسماعیل رزقی داور دوم و قادر صادقی داور ویدئو‌چک این مسابقه بودند.

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.