لزوم مشارکت مجامع جهانی در مرمت کاخ مروارید کرج

آوای البرز / البرز مدیرکل دفتر بانک اطلاعات جهانی گفت که مجموعه کاخ مروارید یک فعالیت بین المللی است و باید با همکاری کنفرانس های بین المللی فضای مورد نیاز برای بازسازی ساختمان خود را فراهم کرد.

فرهاد عزیزی در بازدید از مجموعه کاخ مروارید گفت: “با استقرار اولین پایگاه ملی ، از اوایل دهه 80 ، علیرغم مشکلات موجود ، توجه ویژه ای به نشانه های کشور شده است. ثبت 24 اثر.

ISN با اشاره به سازمان ، ظرفیت ، منابع و امکانات موجود در این وزارتخانه اظهار داشت: علاوه بر ویژگی های کار در حال حاضر در جهان در بحث میراث جهانی در مجامع بین المللی ، وی این وظیفه را تا حد ممکن ممکن کرده است با بالاترین سطح همکاری ، همکاری و هماهنگی.

علاوه بر ثبت آثار جهانی ، تهیه ، نگهداری و ایجاد پایگاه ملی برای حضور بازدیدکنندگان ضروری است و براساس برنامه ششم 100 پایگاه ملی فعال در کشور وجود دارد. امروز اولین پایگاه ملی است. “البرز در مجموعه کاخ مروارید واقع خواهد شد و عملیات آن با برنامه ریزی هماهنگ آغاز می شود ، که بدون شک با استفاده از تجربیات ملی برای دستیابی به اهداف استانی و ملی به بهترین نتایج ممکن دست خواهد یافت.

مدیرکل دفتر بانک اطلاعات جهانی گفت که پیش بینی می شود با توجه به دخالت شورا و شهرداری در ساماندهی منطقه مجموعه کاخ مروارید و تغییرات لازم ، نوسازی ساختمان کاخ عملیاتی شود. در کمترین زمان پس از تصویب برنامه اولیه. “ما امکانات و بودجه لازم را برای همکاری و اجرای لازم فراهم خواهیم کرد.

وی گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی مجموعه کاخ مروارید و حساسیت این کار ، اولویت ایجاد پایگاه داده ملی فعالیت های اجرایی و افزایش ارتباطات و همکاری ها است ، هدف از بازسازی ساخت ساختمان است.

انتهای پیام