لزوم توجه به جوانب تولید، توزیع و مصرف مواد مخدر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی این مطلب را در پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه بیان کرد. مواد مخدر دانشگاه آزاد اسلامی در استان بوشهر به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه به دنبال مشارکت و مسئولیت پذیری بیشتر در برنامه ها و ماموریت های اجتماعی خود است، تصریح کرد: نظام آموزش عالی پس از انقلاب اسلامی خدمات متنوع و مطلوبی را به مردم ارائه کرده است. کشور. . (ادامه مطلب)

وی با اشاره به توانمندی های فراوان دانشگاه آزاد اسلامی در استان بوشهر، تصریح کرد:

نیاز به تمرکز بر تولید، توزیع و مصرف مواد مخدر

مسئولان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تاکنون بیش از 30 تفاهم نامه همکاری با نهادها و سازمان های مهم و تخصصی منعقد کرده است، خاطرنشان کردند: این تفاهم نامه های تعاونی بهترین سامانه ارتباط و ارتباط بین دانشگاه و جامعه است.


بیشتر بخوانید:

خانواده ها، مدارس و دانشگاه ها مهم ترین بستر برای افزایش آگاهی در مورد خطرات مواد مخدر هستند.

امضای تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و ستاد مبارزه با مواد مخدر بوشهر


دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر؛ ارائه راهکارهای علمی برای حل آنها.

عبدالله با بیان اینکه این ماده مخدر جنبه های مختلفی دارد که باید در نظر گرفته شود، گفت: یکی سود و سود کلان قاچاقچیان و دیگری توطئه دشمن برای نابودی کشورها، جوانان و نسل های آینده آنهاست.

نیاز به تمرکز بر تولید، توزیع و مصرف مواد مخدر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی استقبال کرد. مواد مخدر استان این دانشگاه آمادگی همه جانبه این دانشگاه را برای مبارزه با این معضل اجتماعی و قائل شدن به توانمندی های انسانی و فیزیکی به آن اعلام و خاطرنشان کرد: معضل مواد مخدر معضلی پیچیده و متنوع است که نیاز به همگرایی، همفکری و مشارکت متفاوت اجتماعی دارد. موسسات..

این مقام مسئول ادامه داد: تاکنون مشکلات یک مرکز قابل برنامه ریزی، کنترل و رصد بود، اما امروز تمرکز بر همه توانمندی ها و شناسایی و فعال سازی قابلیت های جدید ضروری است.

نیاز به تمرکز بر جنبه های تولید، توزیع و مصرف دارو

انتهای پیام/4103/4062/