لزوم تقویت زیرساخت‌های فرودگاه پارس‌آباد/مناطق محروم توسعه یابد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در نماز جمعه شهرستان پارس آباد با تاکید بر تقویت و توسعه زیرساخت های فرودگاه پارس آباد اظهار داشت: از مسئولان کشوری استانی خواسته شده است که فرودگاه پارس آباد را تقویت و توسعه دهند. زیر ساخت. باید به تامین فرودگاه و مخزن سوخت و توسعه باند فرودگاه توجه جدی شود.

وی بیان کرد: متاسفانه شاهد افزایش آسیب های اجتماعی به ویژه طلاق و اعتیاد در جامعه هستیم که نیازمند اجرای برنامه های عملی برای پیشگیری از این آسیب ها هستیم.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به فرا رسیدن روز فرهنگ عمومی گفت: آموزش و پرورش و آموزش عالی بهترین بستر برای ارتقای فرهنگ عمومی است و باید به این نهادهای آموزشی توجه بیشتری شود.

باقری افزود: پایانه مسافربری پارس آباد و میدان تره بار واجد شرایط 100 هزار نفری پارس آباد نیست و مسئولان ذیربط به ویژه شهرداری باید حل این مشکل را در دستور کار قرار دهند.

وی گفت: شورای ترافیک برای رفع مشکلات ترافیکی شهر از جمله ترافیک خیابان امام خمینی پارس آباد اهتمام جدی داشته باشد تا شاهد حل این مشکل باشیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پرز آباد همچنین یادآور شد: از زیاده خواهی و صرفه جویی بپرهیزید جوی از تأکیدات دین روشن است که همه باید در استفاده از آب، برق، گاز و حامل های انرژی سودآور باشند. جوی و شکل.

باقری بنابی با دعوت از عموم مردم برای شرکت در طرح واکسیناسیون کرونا افزود: از همشهریان می‌خواهم همچنان جدیت خود را نسبت به کرونا و رعایت نکات بهداشتی رعایت کنند.