لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

استاندار تهران گفت: بودجه باید متناسب با شهرها اعلام شود یا خیر.

به گزارش آوای البرزمحسن منصوری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: با توجه به اهمیت تصفیه خانه ها و موضوع نوسازی شبکه آبرسانی و فاضلاب در استان تهران، اعتبارات متمرکز و مطلوبی برای این منظور در نظر گرفته شده است. هر چه زودتر این طرح ها را اجرا کنید.

وی افزود: برای نزدیک شدن به شاخص های عدالت اجتماعی باید سهم اعتبارات ملی و استانی در مقیاس شهری با یا بدون هر شهر اعلام شود.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم در مسیر اجرای طرحی که زندگی آنها را مختل می کند در برنامه های اجرایی معطل یا با مشکلات زیادی مواجه نشوند.

منصوری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توانمندسازی افراد جویای کار گفت: مهمترین موضوع در حوزه اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و توانمندسازی و گام بعدی بازپرداخت وام ها و حمایت های مالی و در این مورد اعتبار است. تخصیص منجر به تولید ثروت

به گزارش آوای البرز، در بخشی دیگر از این نشست علاءالدین آسوجی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران تشکیل شد و در خصوص مسائل توسعه تصمیم گیری شد. در این فعالیت ارائه شده توسط شورا.

وی در پایان اظهار داشت: در این جلسه توسعه شهر ملارد، مشکلات و مسائل پارک فناوری پردیس و توزیع تخصیص پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تبصره 18 مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/