لزوم بهینه‌سازی مصرف انرژی و انجام مطالعات مشاوره‌ای و پژوهشی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، اعضای مرکز تحقیقات انرژی های نو و انرژی های تجدیدپذیر واحد بوشهر دانشگاه آزاد اسلامی به بررسی همکاری کارشناسان دانشگاهی در رفع چالش ها پرداختند. صنعت سیمان نحوه اجرا و اجرای دو موضوع تئوری از نظر پمپ های گریز از مرکز، انتقال آب به نقاط مختلف، فشار گرانشی، طرح مطالعاتی ممیزی انرژی و بهینه سازی مصرف آن با برآورد و مقایسه شاخص مصرف انرژی با استاندارد. دشتی یکی از اعضای هیئت مدیره کارخانه سیمان دیدار و گفتگو کرد.


بیشتر بخوانید:

بازدید کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از کارخانه سیمان


رئیس واحد بوشهر، رئیس مرکز تحقیقات انرژی های نو دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد که دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت صنعت سیمان استان بوشهر نتایج ارزشمند و موثری داشته باشند. یکی از رسالت های فعلی دانشگاه رسیدگی به چالش ها و مشکلات جامعه است.

مهدی نکیسا با بیان اینکه ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با کارخانه سیمان دشتی با توافق مدیران دو مجتمع آغاز شد، ادامه داد: بوشهر کند است.

مدیرعامل کارخانه سیمان مندشتی با ابراز خرسندی از حضور بزرگان استان بوشهر در این مجموعه صنعتی گفت: این حضور ارزشمند نشان از دغدغه دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به مشکلات و چالش های حوزه صنعت دارد.

لزوم بهینه سازی مصرف انرژی و انجام مطالعات مشاوره ای و تحقیقاتی

وی با تاکید بر رویکرد کاری در ارتباطات و ارتباطات اجرایی عمیق گفت: پیگیری دانشگاه آزاد اسلامی در حل معضلات اجتماعی و صنعتی نشان دهنده اهتمام دانشگاه به مشکلات و چالش های کشور است و موجب ارتقای ظرفیت علمی دانشگاه در طرح های مشترک خواهد شد. و پایداری.”

در ادامه این جلسه کارگروه علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر جهت ارزیابی کمی، کیفی و فنی از مجتمع کارخانه سیمان بازدید کرد.

آنا بر لزوم همکاری در برگزاری دوره های تخصصی در رشته های علوم انسانی و فنی مهندسی از جمله روانشناسی، مالی، مدیریت اجرایی، توانمندسازی کارکنان، بهینه سازی انرژی، مشاوره و مطالعات پژوهشی تاکید کرد.

انتهای پیام/4078/4062/