لاستیک بارز کردستان بیش از 30 درصد تایر سواری کشور را تامین می کند

لاستیک کردستان بیش از 30 درصد لاستیک های کشور را تامین می کند

رئیس تایر برس کردستان گفت: شرکت تایر برس کردستان بیش از 30 درصد لاستیک سواری کشور را تامین می کند.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از کردستان؛ رئیس کارخانه لاستیک بارس کردستان گفت؛ شرکت تایر بارس کردستان با سهمی بالغ بر 30 درصد در کشور به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تایر در صنعت تایر شناخته می شود.

طاهر یوسف زی تصریح کرد؛ این شرکت با بهره مندی از ماشین آلات مدرن و پرسنل متخصص یکی از بزرگترین مجتمع های تولیدی پیشرو در استان می باشد.

او بیان کرد؛ این شرکت با تولید 16260 لاستیک در روز با تلاش کارکنان پرتلاش، اخیرا با سالها تمرکز بر تولید و تاکید مقام معظم رهبری، رکورد دیگری را در تاریخ لاستیک کردستان و شش ماهه آن به ثبت رسانده است. رکورد تولید افزایش تنوع محصول.

یوسف خاطرنشان می کند: با توجه به برنامه ریزی و جذب حدود 60 کارگر که طی ماه های آینده معاینه عمومی و تکمیل مراحل اداری خواهند داشت، در نظر دارد تا پایان سال تولید خود را افزایش دهد.

همچنین در راستای تکریم خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و کارگران این شرکت با توجه به بخشنامه سازمان تامین اجتماعی نسبت به تغییر وضعیت ماموران آن اقدام شد. این اقدام نه تنها بار مالی بر دوش شرکت ایجاد می کند، بلکه انگیزه بزرگترین دارایی آن یعنی سرمایه انسانی را نیز افزایش می دهد و برنامه های جدی تری برای بهبود شرایط زندگی کارکنان خود دارد. .

در پایان از مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه‌گذاری اجتماعی که در راستای احترام به کارکنان و دارایی‌های خود و ارتقای هویت اجتماعی و سازمانی خود چنین اقداماتی را انجام داده‌اند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/