قلی‌زاده: می‌توانستیم بیش از پنج گل به ترکمنستان بزنیم/ هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم+فیلم

قلی‌زاده: می‌توانستیم بیش از پنج گل به  ترکمنستان بزنیم  هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم+فیلم

وینگر تیم ملی گفت: بازی آسانی در راه صعود به جام جهانی وجود ندارد و هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی قلی‌زاده پس از برتری پر گل تیم ملی مقابل ترکمنستان اظهار کرد: بازی خوبی بود، موقعیت‌های زیادی داشتیم، حتی می‌توانستیم بیش از پنج گل به حریف بزنیم. مهم این بود که بردیم و هدیه کوچکی به مردم عزیزمان دادیم.

وی در مورد جوانگرایی در تیم ملی گفت: همان‌طور که دیدید بچه‌های با استعدادی به تیم ملی دعوت شدند و بیشتر آنها بازی کردند. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. نظر امیر قلعه‌نویی بر دعوت از بازیکنان جوان بوده و با برنامه‌ریزی این کار را انجام داده است. امیدوارم راه برای بازیکنان دیگر هم باز شود.

وینگر تیم ملی درباره صعود تیم ملی به جام جهانی تصریح کرد: بازی آسانی وجود ندارد. همینطور ترکمنستان بازی‌سازی خوبی انجام داد و در جام ملت‌های آسیا هم دیدید تیم‌های دیگر در مقابل تیم‌های بزرگ چگونه بازی می‌کردند. هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم. 

فیلم کامل صحبت‌های قلی‌زاده را در ادامه ببینید:

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.