قدر این مردم را بدانید!

دیروز مردم با آرا strong خود مجدداً اقدامات شدیدی را برای این ظرفیت انجام دادند. اما اکنون پس از انتخابات ، آقای رئیس جمهور آینده! اعضای شوراهای اسلامی در شهرها و روستاها! حالا نوبت شما است آیا شما مانند مردم در مقابل مردم و رهبری ایستادگی می کنید؟ مردم دیروز اعتراض کردند. اکنون فرصت شماست؛ زیرا “عمل حرف زدن نیست”.

به گزارش روزنامه آوای البرز خراسان وی در ستون دفتر خاطرات خود نوشت: “به لطف خدا ، در روز جمعه ، مردم برخلاف خواست دشمن ، بار دیگر از ایران و جمهوری اسلامی تکریم می کنند. همه جناح ها با سلیقه های مختلف سیاسی به میدان می آیند. متن بخشی از فرمانی بود که رهبر معظم انقلاب وی شب گذشته صادر کرد. هنوز آمار مربوط به نظرسنجی اعلام نشده است ، اما نظرسنجی در میان شکایات متعدد در مورد تورم و سایر موارد قابل ستایش است. و بی لیاقتی برخی از مدیران این روزها گسترده است و بسیاری از آنها از حق معاش خود شکایت دارند در این دوره صلاحیت وجود داشت و بسیاری از آنها مورد انتقاد قرار گرفتند ، اما صندوق های رای با خشونت حل نشد به نظر رهبر معظم انقلاب ، “برخی از کشورها در اواسط قرن 21 هنوز توسط قبایل اداره می شوند و بوی انتخابات به آنها نرسیده است. “مردم تفاوت صندوق و صندوق را نمی دانند.”

دیروز توطئه جمهوری تکرار شد. به گفته رهبر معظم انقلاب ، “دو ماه پس از پیروزی انقلاب ، نه دولت و نه سیستم حکومتی اسناد همه پرسی عمومی را انتخاب نمی کنند ، اما این نتیجه تلاش های امام ایران است.”) . این حضور و قدرت را از منظرهای مختلف می توان دید.

یکی ، حضور مردم ایران در صندوق های رای برای تعیین سرنوشت کشور ، ادامه نظام دموکراتیک و رای فعلی مردم در تعیین سرنوشت کشور. انتخابات پس از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه بنیان های دموکراسی را استحکام بخشیده و باب کار سلایق جدید را گشوده است.

دوم ، برگزاری انتخابات صلح آمیز و ایمن ثبات سیاسی یک کشور را نشان می دهد. شکی نیست که مردم در این ثبات نقش مهمی دارند. حضور مردم در متن یک کشور امن و مشارکت بزرگ آنها در قضاوت آنها نه تنها کشور را تقویت می کند بلکه امنیت و صلح را برقرار می کند.

سوم ، ساختن ایران یک پروژه حزبی و فعلی نیست ، بلکه یک پروژه بزرگ است که مستلزم مشارکت همه جریان ها ، احزاب و گرایش ها است. هر کسی که دیروز رأی داده است راه خود را برای ساختن ایران با آرا انتخاب کرده است. گویی آنها همیشه در کنار بوروکرات های کشور بوده اند و سختی ها و فشارها را تحمل می کنند. بنابراین ، انتظار مردم منتخب دیروز این است که به میان مردم بروند و برنامه های کشور را با توجه به نیازها و خواسته های عینی آنها مدیریت کنند. چهارم ، ما ایران را به عنوان کشوری م effectiveثر و مقاوم خواهیم دید ، حتی اگر از منظر بین المللی و منطقه ای به آن نگاه کنیم. همانطور که در حوزه قدرت سخت ، نفوذ و موقعیت ایران نه تنها با دهه های گذشته قابل مقایسه نیست ، بلکه از بسیاری از کشورهای دیگر نیز بالاتر است. قدرتی که غرب و متحدان منطقه ای آن امیدوار بودند ممکن است با بحران بیداری پس از اسلام کاهش یابد ، اما با کمک فرماندهی دقیق و محتاطانه در مبارزات شخصی شهید حاجی قاسم سلیمانی در مناطق محلی ، مرزهای گسترده شر نه تنها پاک خواهد شد. تروریست ها را از بین ببرید ، اما با حضور به موقع امکانات تولیدی و مراکز توزیع ناامنی در عراق و سوریه ، عملا نقش مهمی در ایجاد امنیت در منطقه داشته است. امروز در منطقه ای که زمانی آمریکایی ها و صهیونیست ها تحت تأثیر مشروبات الکلی رانندگی می کردند و پروژه “نیل تا فرات” را در دستور کار خود قرار می دادند ، یک جبهه مقاومت با محوریت ایران تشکیل شد که منطقه را به دشمنان شرور و متجاوز و دشمنانش تقلیل داد. . رویاهای پرخاشگری. تبدیل به یک کابوس شده است؛ به عنوان مثال ، دولت غارتگر قدس شریف نگران آینده و بقای آن است. بنابراین تداوم این توانمند سازی و حضور پررنگ اقتدار و ظرفیت داخلی کشور را از درون می طلبد.

دیروز مردم با آرا strong خود مجدداً اقدامات شدیدی را برای این ظرفیت انجام دادند. اما اکنون پس از انتخابات ، آقای رئیس جمهور آینده! اعضای شوراهای اسلامی در شهرها و روستاها! حالا نوبت شما است آیا شما مانند مردم در مقابل مردم و رهبری ایستادگی می کنید؟ مردم دیروز اعتراض کردند. اکنون فرصت شماست؛ زیرا “عمل حرف زدن نیست”.

انتهای پیام