قاتل جوان پای چوبه دار از اعدام رهایی یافت

قاتل جوان روی چوبه دار از مجازات اعدام در امان ماند

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در راستای کمپین عشق حسین عفو ​​می کنم، پرونده قتل عمد با تلاش افسر صلح استان کرمان و شهرستان بم رضایت اولیای دم را جلب کرد متوفی و ​​آزادی متهم. از انتقام.”

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی اظهار داشت: قاتل جوان چهار سال پیش به دلیل عدم کنترل خشم در آستانه اجرای قصاص برای گرامیداشت ایام محرم دست به قتل زد. به امام حسین (ع) احترام بگذارید. مادر و پدر مقتول بخشیده شدند

نماینده عالی قوه قضائیه استان کرمان با تشکر از خانواده خیر بامی به خاطر این اقدام الهی خاطرنشان کرد: والدین مقتول گفتند: تنها در قصاص قاتل فرزندشان آرام می گیرند اما با حضور در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) مداحی و نوحه مداحان را نیز می شنود. امام حسین علیه السلام، یک بار محرم، پس از سالها تحمیل قصاص امام حسین علیه السلام به خاطر محبت و احترام به این ماه، تصمیم به بخشش گرفتیم.

وی با اشاره به اینکه صبر یکی از بالاترین فضایل اخلاقی است، گفت: از زحمات مجریان صلح و آرامش در استان کرمان قدردانی می کنم و از خداوند متعال توفیق روزافزون آنان را خواستارم.

ستاد فرماندهی استان صابر کرمان، یاران فعال و صلح طلب و رهبران صلح مشغول انجام وظایف خود هستند، به اقتضای کارزارشان، حسین را ببخشم، فعالیتشان دوچندان شده است.

انتهای پیام/