قاب‌های ماندگار روستایی جشنواره ملی رضوی به سنقر رسید

به گزارش خبرگزاری آوای البرز کرمانشاه، حمید واحدی عکاس برجسته سنقری و ملی، با ثبت تصاویری بدیع و خلاقانه از زندگی روستایی و عشایری، عنوان نخست بخش عکاسی ششمین جشنواره ملی روستایی عشایری رضوی را از آن خود کرد.

این موفقیت حمید واحدی، بار دیگر ظرفیت‌های هنری و فرهنگی شهرستان سنقر را به رخ کشید و موجب افتخار و مباهات مردم این دیارشد.

این دوره از جشنواره که به دبیری فرهاد قائمیان در استان بوشهربرگزار شد، هنرمندان برگزیده کشور در بخش‌های مختلف چاووشی‌خوانی، منقبت‌خوانی، پرده خوانی، نقالی و عکس روستایی با یکدیگربه رقابت پرداختند.

حضور حمید واحدی دراین جشنواره و کسب عنوان نخست، نشان‌دهنده ی استعداد و ذوق سرشار این هنرمند سنقری در ثبت و به تصویر کشیدن زیبایی‌های زندگی روستایی و عشایری است. عکس‌های او، گویی قاب‌هایی ماندگار از لحظات ناب زندگی در روستاها و عشایر را به تصویر کشیده‌اند و حکایت‌گر صبر، تلاش، فرهنگ و اصالت مردمی هستند که در دل طبیعت زندگی می‌کنند.

علی حشمتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقر و کلیایی ضمن تبریک به حمید واحدی و آرزوی موفقیت‌های روزافزون برای وی، اظهار کرد: امید است شاهد درخشش هرچه بیشتر هنرمندان شهرستان سنقر در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری باشیم.

46