فعالیت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به فعالیت‌های سازمان جوانان از گسترش آموزش همگانی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و آموزش تخصصی به ۶۰ هزار نفر از طلاب داوطلب خبر داد.

به گزارش آوای البرز، دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال‌احمر، درباره طرح «طاها» گفت: ما تفاهم‌نامه‌ای را با حوزه‌های علمیه منعقد کرده‌ایم تا به ۲۰۰ هزار طلبه و ۴۰۰ هزار نفر از خانواده‌های آنها آموزش دهیم.

وی ادامه داد: تاکنون به ۶۰ هزار نفر از این داوطلبان آموزش‌ها ارائه شده است. تعدادی از این ۶۰ هزار نفر نیز آموزش‌های تخصصی دیده‌اند و از این آموزش‌ها نیز استقبال کرده‌اند.

رییس جمعیت هلال احمر ایران تصریح کرد: این طلاب در زمینه امداد و نجات، آسیب‌ها و شناخت مخاطرات این آموزش‌ها را فراگرفته‌اند و به صورت داوطلب با بخش‌های مختلف از جمله سازمان امداد و نجات همکاری می‌کنند.

کولیوند درباره فعالیت هلال احمر در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: در کاهش آسیب‌های اجتماعی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت دارد و به خوبی در این زمینه کار می‌کند. البته ما برای امسال نیز در این خصوص برنامه‌ریزی‌های مفصلی داریم که از طریق سازمان جوانان جمعیت هلال احمر این برنامه‌ها درخصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، وی تصریح کرد: در خصوص کاهش آسیب‌ها و آموزش همگانی برای امسال برنامه ریزی‌های جدی صورت گرفته است و در همین خصوص یک سری مطالب در سرفصل درس‌های مدارس و دانشگاه‌ها مطالبی گنجانده شده است.

انتهای پیام